Arşivlendi

Fraksiyonel CO2 Lazer

Ekleyen: Fraksiyonel Lazer Ekleme Tarihi: . Eklenen Kategori(ler)Uncategorized

Bu güne kadar hiçbir cihazın sunmadığı dokusal bir müdahale imkânı veren fraksiyonel co2 lazer, dermatolojik cerrahi ve estetik açıdan üst düzey bir radyofrekans etkisi yaratmaktadır. Yaptığı etki, dokulara uygulanan müdahale ile bu noktalarda kolajen üretimini arttırarak vücudun yenilenmesi açısından hızlı bir gelişim fırsatı sunmaktır.

 

Birçok değişik cilt kusurlarını bu sayede büyük bir oranda bertaraf etme imkânı vermektedir. Yaşlanmaya karşı savaş açan bu kaliteli lazer cihazı, vücutta oluşan sarkma ya da kırışıklığa müdahale ederek düzeltmektedir. Müdahale izni verilmediği düşünülen boyun, göz çevresi ve dekolte kısımlarına fraksiyonel co2 lazer ile tedavi etme imkânı bulunmaktadır.

Fraksiyonel CO2 Lazer Nasıl Bir Etkiye Sahiptir?

 

Çok uzun yıllar içerisinde oluşan büyük bir bilgi birikimi sonucu üretilen fraksiyonel co2 lazer, darbe şekli tasarımı adı ile bilinmektedir.En ulaşılması mümkün olmayan cildin birçok farklı noktalarına müdahale ederek son derece olumlu sonuçlar doğurmaktadır.

Fraksiyonel CO2 Lazer Cihazının Ne Tür Özellikleri Bulunmaktadır?

 

Fraksiyonel co2 lazer, yüksek güvenlik imkânı sunarken termal zararı en düşük seviyeye çekerek aynı zamanda hızlı iyileşme sürecine imza atmaktadır. Her iki kısım açısından cildin yüzeysel noktalarındaki birçok farklı cilt sorununa müdahale edilebilmekte ve bununla birlikte daha derin doku kısımlarına da ulaşılabilmektedir. Bu alandaki birçok farklı tedavi işlemleri arasında öncü olan fraksiyonel co2 lazer, kısa bir seans süreci arkasından birçok farklı cilt sorununa büyük oranda çözüm sunan en güçlü lazer cihazı olarak ön plana çıkmaktadır.

 

 Fraksiyonel Co2 Lazer Cihazının Hangi Noktalara Etki Eder?

 

Hiçbir operasyonun müdahale edemediği yerlerdeki cilt sorununa olumlu etkiler sunan fraksiyonel co2 lazer ile son derece güçlü sonuçlar elde edilmektedir. Yapılan müdahaleler arasında;

 

-Birçok insanın başından geçen ve bir türlü iyileşmeyen yara izlerine müdahale şansı bulunmaktadır ve büyük oranda olumlu etki yaratmaktadır.

-Yaşlanmaya karşı vücudun farklı noktalarındaki sarkmalara etki ederek hızlı bir gelişim sağlamakta ve dokuların eski haline dönmesini sağlamaktadır.

-Göz çevresinde oluşan ve hiçbir müdahaleye izin vermeyen noktalara kolayca ulaşılmakta ve bu noktalarda kolajen üretimine büyük bir imkân sunulmaktadır.

 

Birçok farklı cilt gerdirme ya da cilt cerrahisi için fraksiyonel co2 lazer tedavisi ile hızlı bir iyileşme sürecine girmek mümkündür.

Erbium Lazer Fiyatları

Ekleyen: Fraksiyonel Lazer Ekleme Tarihi: . Eklenen Kategori(ler)Uncategorized

Son zamanlar da en çok konuşulan ve bununla birlikte aynı zamanda en fazla tercih edilen cilt problemleri tedavisindeki cihazdır. Bu konuda özellikle de sunduğu hizmetlerin yanı sıra erbium lazer fiyatları da yine bu noktada oldukça uygun olduğu söylenebilir.

 

Dalga boyu uygulamasıyla çalışan son derece büyük ve kaliteli cilt sağlık cihazı bir nevi infrared ışını olduğunu söylemek de mümkündür. Bu durumun en büyük özelliklerinden biri hiç şüphesiz bu ışın çeşidi tedavi sırasında her ne kadar görünmese de bu son derece kaliteli ve güçlü ışın deri noktasında her türlü derinliğe ulaşabilmektedir. Cihazın sunduğu hizmet ile erbium lazer fiyatları bu hizmetlerin son derece uygun bir fiyatta olduğunu söylemek mümkün.

 

Erbium Lazer Nasıl Bir İşlem Uygular?

 

Son derece kaliteli, teknolojik cihaz genel olarak epidermisten dermise doğru yolculuk yapar ve daha sonra dokulardaki su molekülleri aracılığıyla emilir. Bundan sonra ise cilt son derece hızlı bir şekilde soyulma sürecine girer ve cilt bu zaman süreci içerisinde kendisin oldukça güçlü ve kaliteli bir şekilde yenileyerek çok daha genç bir görünüme sokar.

 

Bu tür bir nedenden dolayı da erbium lazer fiyatları bu noktada birçok kişi ya da kişiler açısından çok da fazla gelmemektedir. Zaten bu cihaza adına fiyatlar da son derece uygundur. Çalışma yöntemi açısından lazer ışınlarının sorun ve yan etki yaşanmadan ışınların emilmesiyle cildin hızlca kusursuz şekilde yenilenmesi olarak görev yapar. Bunun için de erbium lazer fiyatları bu noktada oldukça uygun olduğu görünebilir.

 

Erbium Lazer İle Ne Tür Problemler Tedavi Edilebilir?

 

Erbium lazer fiyatları ile uygun bir seçenek sunarken, diğer yandan ise vücut üzerindeki birçok farklı nokta adına destek sağlayabilmektedir. En fazla zorluk çekilen göz ve dudak etrafındaki bir takı çizgiler ve kırışıklıklar adına kaliteli bir tedavi sunmaktadır.

 

Bununla birlikte ayın zamanda birçok değişik cilt lekeleri ya da cilt izleri bu uygulama sayesinde büyük oranda temizlenir. Üstelik son derece fazla bir yağlanma durumunun önüne geçer ve erbium lazer fiyatları sayesinde daha bunun gibi birçok değişik noktada hizmet sağlamaktadır.

Erbium Lazer Cihazı Fiyatları

Ekleyen: Fraksiyonel Lazer Ekleme Tarihi: . Eklenen Kategori(ler)Uncategorized

Birçok farklı cilt tedavisinde büyük bir etki yaratan erbium lazer cihazı fiyatları belirlemek adına öncelik olarak hastanın muayeneye alınması gerekmektedir. Dalga boyu özelliği kullanılarak tedavi uygulanan bu yöntem infrared ışını olarak da bilinmektedir. Uygulamada her ne kadar lazer ışınları gözle görünür olmasa da, müdahale edilmiş olan ciltteki deri bölümü çok kısa sürede algılamaktadır.

Dermis ve epidermis kısmına hızlı şekilde iner ve bu iki nokta arasındaki dokular içinde bulunan su molekülleri aracılığı ile emilir. Bu kaliteli ve oldukça olumlu sonuçlar doğuran uygulama için erbium lazer cihazı fiyatları hastanın ne gibi bir sorunu olduğuna bağlı bir şekilde değişiklik göstermektedir. Aynı zamanda sunulan uygulama ile cildin müdahale yapıldığı yerde soyulmalar başlar ve cilt bu tür bir soyulma sayesinde cilt kendisini oldukça hızlı bir şekilde yenileme süreci içerisine alır.

Erbium Lazer İle Hangi Kısımlar Tedavi Edilir?

Hasara yol açmadan ısı yolu ile su moleküllerine müdahale eden bu teknoloji, erbium lazer cihazı fiyatları ile yüksek fiyat çıkarmamaktadır. Aynı zamanda bu uygulama ile vücudun birçok değişik noktasına müdahale edilebilmektedir. Bunlar arasında;

-Bir yandan Epidermal lezyonlar için bir yandan da dermal lezyonlar adına tedavi uygulaması yapılmaktadır.

-Diğer bir noktada yüz çevresindeki dudak etrafında ve aynı zamanda göz çizgilerine müdahale edilebilmektedir.

-Tedavi noktasında erbium lazer cihazı fiyatları tüm bu operasyonların şekline göre değişirken, cildin her hangi bir kısmında bulunan cilt izlerine de ulaşılıp müdahale etme fırsatı sunmaktadır.

-Aynı zamanda aşırı yağlanma olmasını ve cilt lekelerini de kısa bir sürede temizlemektedir.

Bu kısımlara son derece rahat bir tedavi uygulaması yapılabilen bir sistem olan erbium lazer cihazı fiyatları ile de ister tek bir kısmı istenirse de birçok farklı nokta için kombin şeklinde uygulama hizmeti alınabilir.

Erbium Lazer Kimlere ve Hangi Tür Ciltlere Uygulanabilir?

Her türlü ten rengine bu uygulama yapılabileceği gibi yine tüm değişik ciltlere de uygulama sunulabilmektedir. Üstelik erbium lazer cihazı fiyatları cilt ya da ten rengine göre de her hangi bir değişiklik yaratmamaktadır. Bunun yanı sıra bu cilt yenileme sistemi bebek emzirmeyen ya da hamile olmaya herkes adına uygulanabilir. Bir de bu operasyonu yapacak olan kişi her hangi ciddi bir hastalık geçirmemiş olması gerekmektedir.

Büyük küçük herkese uygulanabilecek olan erbium lazer cihazı fiyatları bu noktada her hangi bir yaş kriteri bulunmamaktadır. Bu noktada önemli olan hastanın cildi üzerinde uygulanacak olan kısım ya da kısımların derecesi ve alanı ile alakalıdır. Aynı zamanda erbium lazer cihazı fiyatları hasta tarafından alınacak olan seans süresi ya da sayısı ilgili olarak da fiyat noktasında bir takım değişiklikler yaratabilir.

Er Yağ Lazer

Ekleyen: Fraksiyonel Lazer Ekleme Tarihi: . Eklenen Kategori(ler)Uncategorized

Er yağ lazer,  cilt problemlerinin giderilmesi için kullanılan lazer sistemidir. Bir diğer adı ise Erbium lazerdir. Yaklaşık dalga boyu 2940 nm’dir. Er lazer 2940 dalga boyu sayesinde infrared ışını içermektedir. Dalga boyu ve infirared ışını özelliklerine sahip olduğu için gözle görülmez fakat cilt üzerine uygulandığı zaman hızlı bir şekilde hissedilir.

Er yağ lazer hızlı şekilde epidermisten, dermise doğru inerken, epidermis ve dermiş arasındaki dokuların içindeki su molekülleri tarafından emilir, bu sayede epidermiste hızlı soyulma meydana gelir. . Bu soyulma ile cilt kendini yenilemek için daha çok hızlı çalışır. Er yağ lazer ısı ile hasar vermeden su moleküllerinin lazer ışınlarını emmesi ile birlikte bir tedavi sürecine başlanmış olunur.

Deriyi yakmadığından dolayı soğuk lazer olarak da nitelendirilmektedir. Er yağ lazer her işlem sırasında ağrıyı ya da yan etki riskinin azaltarak tedavinin hassaslığının ve kontrol edilebilirliğini arttır. Ayrıca er yağ lazer uygulanmış e kollajeni uyararak dokunun kendini iyileştirmesi mekanizmasını ve yeniden modellenmesini hızlandırmaktadır. Er yağ lazeri cilt tonunu düzelterek, cildin gerilmesi ve elaskiyetinin artmasını sağlamaktadır. Böylece kırışıklıklarda ciddi derecede azalma ve cildi sarkmış bölümlerinde toparlanma ve ciltteki izlerin yok olmasını sağlamaktadır.

Er Yağ Lazer Hangi Cilt Problemlerini Tedavi Eder?

Birçok cilt problemlerinin giderilmesinde etkilidir. tki ettiği cilt problemleri şunlardır;

Göz ve dudak çevresindeki kırışıklıkların ve çizgilerin giderilmesinde, ciltte oluşan sivilce izlerin ve lekelerin giderilmesinde, ciltte meydana gelen aşırı yağlanmayı ve dermal lezyonlar ve lezyonların tedavilerinde er yağ lazer sistemi etki etmektedir.

Er Yağ lazer Kimlere Uygulanabilir?

Tüm cilt renklerinde ve bütün cilt yapısına güvenlikle uygulanabilir. Fakat er yağ lazer uygulanırken kişilerde bir takım hususların olmaması gerekir. Er yağ lazer uygulaması yaparken kişilerin hamile olmaması, bebek emzirmemesi ve herhangi bir sağlık probleminin olmaması gerekir.

Er Yağ Lazer Tedavisi Kaç Seanstan Oluşmaktadır?

Belirli bir seansı yoktur. Çünkü hangi tedavi için uygulanacağı bilinmelidir. Tedavi amacı belirlendikten sonra, başarı etkisi seansları da etkilemektedir. Bu yüzden seansın bilinmesi için öncelikle cilt problemlerin doktor tarafından muayene edilip adının konulması gerekmektedir.

Er Yağ Lazer Uygulamasından Sonra Nelere Dikkat Edilmesi Gerekir?

Uygulamadan sonra, cildi güneş ışınlarından korunması çok önemlidir. Ayrıca seanstan sonra 2 gün boyunca su ve kimyasal uygulama alanının tahrişten korunması ve 2 gün boyunca makyaj yapılmaması gerekmektedir.

Fraksiyonel Erbium Lazer

Ekleyen: Fraksiyonel Lazer Ekleme Tarihi: . Eklenen Kategori(ler)Uncategorized

Fraksiyonel Erbium Lazer Nedir?

Lazer tedavilerinin gelişme kaydetmesi ile birlikte bayanların birçok güzellik sorunu da aşılmış oldu. Bu sayede birçok cilt problemi aşıldığı gibi kırışıklıklardan da kurtulan hanımlar yaşlarını ortaya seren ne varsa hepsinden kurtulmuş oluyorlar. Fraksiyonel erbium lazer sayesinde hiçbir cilt problemi ile karşılaşmadan son derece hoş bir cilt ile gezebiliyorlar.Her bakımdan güvenilir bir cilt tedavisi sunmaktadır. Bu tedavinin kalıcı olması da sizlere ayrı bir avantaj sağlamaktadır.

Her sene yaptırmak zorunda kalmayacağınız tedavi sayesinde her bakımdan kendinizi daha güzel ve daha bakımlı hissedebilirsiniz. Fraksiyonel erbium lazer sayesinde tüm ağız ve göz kenarlarındaki kırışıklıklardan kurtularak daha pürüzsüz bir cilde kavuşabiliyorsunuz. Bunun yanı sıra bu lazer sayesinde birçok cilt sorununa da çözüm bulmanız mümkündür. Fraksiyonel erbium lazer her cilt tipine de uygulanabildiği için herkesin bu lazer tedavisinden yararlanabilme şansı da bulunmaktadır. Eski lazer yöntemlerine göre daha da etkili olan bu fraksiyonel erbium lazer her bakımdan daha etkili bir sonuç vermektedir.

Fraksiyonel Erbium Lazerin Yan Etkisi Var Mıdır?

Lazer tedavilerinde oluşan yan etkilerin bu lazer tedavisinde görülmemesi özellikle de bayanları bu yönde bir tedavi sürecine teşvik etti. Uzmanlar tarafından gerçekleştirilen fraksiyonel erbium lazer ile her bakımdan pürüzsüz bir tene kırışıksız bir cilde kavuşabilirsiniz. Tedavi sürecinin ne kadar süreceğini ancak sizleri ön muayeden geçiren doktorunuz bilebilmektedir. Çünkü bu konuda çok daha ağır cilt lekeleri olan insanların tedavisi daha uzun sürerken hafif lekeler birkaç seansta yok edilebilmektedir. Fraksiyonel erbium lazer sayesinde bebeksi bir cilde kavuşmak hayal değil. Fraksiyonel erbium lazer tedavisinde her yaş grubunda yapılan işlemler mevcut olduğu kadar yağlı veya kuru tüm cilt tiplerine de uygulanmaktadır.

Her bayan bu tedaviden yararlanırken sadece hamile bayanlar, bebek emzirenler ve ciddi hastalıkları olanların bu tedaviden yararlanmaları mümkün değildir. Ancak hamile bayanlar bebeklerine süt verme dönemlerini bitirdikten sonra fraksiyonel erbium lazerden yararlanabilirler. Farklı tedavi süreçleri olduğu için mutlaka öncesinde bir ön muayeneye girmeniz gerekmektedir. Diğer lazer tedavilerine göre kalıcı ve kesin sonuç veren fraksiyonel erbium lazer cilt sağlığı için en iyi çözümleri sunmaktadır.

Lazer tedavisinde her şekilde cildinizi yeniden tazeleyecek ve her zaman sağlıklı bir cilt ile dolaşabileceksiniz. Bu konuda oldukça iyi tedavi sonucu veren lazer sistemi hem bayanların hem de beylerin faydalanabileceği imkânlar doğurmaktadır. Herkesin cilt sorununa kesin çözüm veren nadir lazer tedavilerinden birisidir.

Fraksiyonel Er Yağ Lazer

Ekleyen: Fraksiyonel Lazer Ekleme Tarihi: . Eklenen Kategori(ler)Uncategorized

Fraksiyonel Er Yağ Lazer Nedir ?

Fraksiyonel er yag lazer sayesinde tüm hanımlar istedikleri pürüzsüz cilde kavuşuyor ve her zamankinden daha da genç görünüyorlar. Bu konuda oldukça profesyonel bir tedavi süreci uygulayan uzmanlar her türlü cilt sorununa çözüm önerisi getirerek bu sorunlardan kısa sürede kurtulmanızı sağlıyorlar. Her türlü cilt lekelerine ve kırışıklıklarına kesin sonuç ile çözüm getiren fraksiyonel er yağ lazer sayesinde bebeksi bir cilde kavuşuyorsunuz.

Fraksiyonel er yağ lazer her türlü cilt tipine uygulanıyor olması nedeniyle de çokça tercih edilmektedir. Fraksiyonel er yağ lazer son derece hassas bir şekilde cildi soymadan tedavi eder. Bu lazer ciltte soymalara neden olmadan da cildin en alt katmanlarına inerek derinlemesine bir tedavi süreci uygulamaktadır. Yani sadece derinin yüzeyinde olan lekeleri değil aynı zamanda derinin en alt kısmında da oluşan kalıcı lekeleri tedavi ederek daha pürüzsüz bir cilde kavuşmanızı sağlıyor.

Diğer lazer yöntemlerine göre kesinlikle bir acı hissi uyandırmaması ve anestezi gibi insanı kendinden geçiren uygulamalara tabi tutulması nedeniyle çok daha fazla şekilde tercih edilmektedir. İyileşme süreci de kısa olduğu için son derece etkili bir yöntemdir.Cilde derinlemesine etki etmesi ve deriyi kesinlikle soymaması da ayrı bir etkisini göstermektedir.Fraksiyonel er yağ lazer her cilt tipine uygulanabilen bir lazerdir. Tedavi sürecinin ne kadar sürdüğüne ancak ön muayeneden sonra karar verilmektedir. Bu yüzden de tedavi edilecek alan görülmeden kesin bir cevap verilemiyor.

Birçok konuda sizlerin tüm cilt sorunlarınıza kesin çözümler sunan bu lazer yönteminden hamile olan bayanlar ve çocuk emzirenler yararlanamıyorlar. Ciddi hastalıkları olan insanlarda faydalanamıyor. Kısa süren seanslarla kısa sürede pürüzsüz cilde sahip olabilirsiniz. Cildinizi toparlayan, sıkılaşmasını ve çatallaşmasını önleyen bir sistem olduğu için her bayan bu yöntemi tercih ediyorlar. Tedavi sürecinde hafif bir yanma hissetseniz de kısa süre içerisinde çok rahat bir şekilde hayatınıza devam edeceksiniz.

Cildin sorunlarını kısa sürede gideren ve kalıcı çözüm sunan fraksiyonel er yağ sayesinde herkes bebeksi bir cilt ile geziniyor. Tüm yağlı ve kuru ciltlere uygulanan pratik bir tedavi yöntemidir. Bu yöntem sayesinde oldukça hızlı bir şekilde kırışıklıklarınızdan ve lekelerinizden kurtulabilir her şekilde ferah ve pürüzsüz bir cilde kavuşabilirsiniz.

Erbium Lazer

Ekleyen: Fraksiyonel Lazer Ekleme Tarihi: . Eklenen Kategori(ler)Uncategorized

Tüm cilt hastalıklarının tedavisinde kullanılan erbium lazer yöntemi hemen hemen herkesin vücut ve cilt sorunlarına çare olmaktadır. Aşırı yağlanmadan, yüzdeki kırışıklıklara kadar birçok sorunu çözen ve tedavi süreci başlatan erbium lazer ile her anlamda daha rahat bir tedavi süreci geçirebilir ve istediğiniz görünüme ulaşabilirsiniz. Yağ aldırmak isteyen bayanlar uzun uzun diyet programlarına katılmalarına gerek kalmadan çok kısa bir sürede yağlarından kurtulma şansını elde etmektedirler.

Ağız ve göz kenarlarındaki çizgilerin de giderilmesini sağlayan erbium lazer yöntemi tüm kırışıklıklardan kurtularak daha kolay bir şekilde eski güzelliğinize kavuşarak daha genç görünebiliyorsunuz. Erbium lazer sadece yağ ve kırışıklık tedavisinde kullanılmıyor aynı zamanda cilt lekeleri konusunda sıkıntı yaşayan insanlar da bu tedaviden faydalanma şansına sahipler. Ciltte derinlerde oluşan lekeleri dahi gidererek daha pürüzsüz bir cilde kavuşmanızı sağlayacaklardır. Bu konuda oldukça iyi sonuçlar verdiği için uzun uzadıya cilt ilaçları kullanmanıza da gerek kalmıyor.

Erbium Lazer Tedavisi Ne Kadar Sürer?

 Erbium lazer ile her bakımdan cilt izlerinden lekelerinden ve vücudunuzdaki aşırı yağlardan kolay bir şekilde kurtulabilirsiniz. Her zaman yaptırabileceğiniz bu tedavi sürecinin ne kadar süreceği konusunda kesin bir şey söylemek mümkün olmamaktadır. Ancak doktor kontrolünden sonra işlem yaptırmak istediğiniz alanın sorunlarının ne kadar büyük olması ile ilgili olarak bir tedavi süreci oluşturulmaktadır.

Belirli periyotlarda alacağınız seans şeklindeki tedaviler sonunda istediğiniz görünüme kavuşmanız oldukça kolaydır. Erbium lazer sayesinde her bakımdan daha genç ve güzel görünebilirsiniz. Erbium lazer her cilt tipine rahatlıkla uygulandığı için herkes bu tedaviden yararlanabilir. Cildin yağlı olması ya da kuru olması tedaviyi aksatmayacaktır. Her cildin kendi yapısına göre hazırlanarak o şekilde bir tedavi uygulanacaktır.

Lazer tedavisinden yararlanamayacak olan bazı insanlar bulunmaktadır. Erbium lazer tedavisinden yararlanamayacak olan bu kişiler genel olarak hamile olanlar, bebek emzirenler, herhangi bir ciddi hastalık taşıyanlar bu tedaviden yararlanamayacaklardır. Bayanların hamile olması sonraki dönemde yaptıramayacakları anlamına gelmemektedir. Aksine hamilelik dönemi sona ererek emzirme dönemini de geçirdikten sonra bu tedaviyi uygulayabilirler. Seans olarak doktorun sizi görmeden bir şey söylemesi mümkün değildir. O yüzden önceden bir muayene edilerek ona göre bir seans uygulanabilmektedir.

Cildini yenilemek ve daha genç görünmek isteyen insanlar için oldukça ideal bir yöntemdir. Gençlik dönemlerinden kalan sivilce, akne gibi lekeleri de gideren bu tedavi süreci her bakımdan pürüzsüz bir cilde sahip olmanızı sağlamaktadır. Fiyatları konusunda da ön muayeneyi yaptırdıktan sonra doktorunuzdan öğrenebilirsiniz.

Fiyat Talep Formu

Whatsapp 7/24