Arşivlendi

Alexandrite Lazer

Ekleyen: Andromed Ekleme Tarihi: . Eklenen Kategori(ler)Uncategorized

Alexandrite lazer, doku ve hücrelere hiç bir şekilde zarar vermeyen lazer sistemidir. Kıl köklerine yoğun bir temas uygulayarak, kısa sürede yok olmasını sağlamaktadır. Günümüzde kullanış ve işlev açısından en pratik lazer sistemleri arasındadır. Ayrıca birçok alexandrite lazer çeşitleri vardır ve hepsinin ayrı bir görevi mevcuttur. Bu lazerin diğer lazerlerden en büyük farkı ise, aldığı mesafenin az olmasıdır.

Bu sebepten ötürü, hiç bir şekilde acı ve ağrı ortaya çıkmayacaktır. Fakat alexandrite lazer cihazının aldığı kısa mesafe, kıl köklerine ulaşmaya yetecek boyuttadır.

Alexandrite Lazer Cihazlarının Teknik Özellikleri

Cihaz 755 dalga boyuna sahip profesyonel bir lazer sistemidir. Bir kaç seans sonra, istenilen en net sonuçlar ortaya çıkacaktır. Koltuk altı, bacak, kol ve genital bölge gibi tüm alanlara uygulanabilir. Fakat alexandrite lazer çeşitleri ve ürün grubundan herhangi bir tanesini kullandıktan 1 hafta süresince güneşe çıkılmamalıdır. Güneş, lazer sisteminin uyguladığı işlemlere zarar verecektir.

Buna ek olarak alexandrite lazer cihazı esmer kişiler tarafından da belirli kontrol dahilinde kullanılmalıdır. Ürün tüm medikal üreticilerinden onay almış ve test edilerek piyasaya sürülmüş olan bir üründür. Üstelik hızlı ve kolay uygulanabilmesi açısından, diğer lazerleri geride bırakmaktadır.

alexandrite lazer

Alexandrite Lazer Cihazının Kullanımı ve İşleve Geçirilmesi

Epilasyonun uygulanacağı seans sayısı kişiden kişiye değişir. Yalnız alexandrite lazer çeşitleri ortak bir özelliğe sahiptir. Bu özellik ise, ortalama 4-6 seansta kesin çözümlerine verilebilmesidir. Kişi isterse 10 seansa kadar bunu çıkarabilir. Kullanımı ise gayet pratiktir. Kullanım kılavuzlarında anlatımlar detaylı olarak yapılmıştır.

İşleve geçirmek için, uygulanacak bölgeye tutulur ve bu işlem yaklaşık 1 saat sürer. Kişinin vücudu bronzlaşmış ise, alexandrite lazer çeşitleri ve tüm grubunun uygulanması yanlıştır. Bir kaç kullanımdan sonra, kıl köklerinin seyreldiği ve neredeyse yok olduğu gözlenecektir.

Alexandrite Lazer Siparişi için Ulaşım

Tercih edilen ve satın almak istenen alexandrite lazer çeşitleri, yazılmış olan internet sitesinde tüm teknik özellikleri ile beraber yer almaktadır. Fiyatları görmek için ise, talep formunun oluşturulması gerekir. Talep formu mail adreslerine gönderilir ve bu duruma göre alexandrite lazer cihazının sipariş süreci başlar.

Gönderimler kargolar ile yapılır ve kısa sürede ulaştırılır. Üstelik 2 sene garantili olan ürünlerdir. Herhangi bir yanlış kullanım veya hata sonucu, iletişime geçilerek düzeltmeler yapılmaktadır. Alexandrite lazer çeşitleri ve herhangi bir ürün grubunun satın alınabilmesi ve her türlü bilgiye ulaşmak için, http://www.alexandrite.com.tr/alexandrite-lazer sitesi tercih edilebilir.

 

Fiyat Talep Formu

Kullanım koşullarını kabul ediyorum.