Arşivlendi

Q Switch Lazer

Ekleyen: Andromed Ekleme Tarihi: . Eklenen Kategori(ler)Uncategorized

Alexandrite Lazer Epicare ve Q Switch Lazer Uygulaması Nedir?

Kişisel güzellik ve güzellik tercihinin farklı bir boyutu olan dövmeler, son zamanlarda silinme yöntemleri ile de gündeme gelmektedir. Dünyanın her yerinde pek çok kişi kişisel zevklerine ve bağlılıklarına göre vücutlarının belli bölgelerine dövme yaptırmaktadır. Fakat dövmelerin silinmesi yapımı kadar kolay olmamaktaydı. Son yıllarda geliştirilen medikal tıp sektörü ile dövme sildirme işlevi de oldukça kolay hale gelmiştir. Q switch lazer uygulaması sayesinde dövmeden sıkıldığınız an, kalıcı iz riski oluşturmadan dövmeleri sildirebilirsiniz. Daha önce böyle bir ürünün piyasada bulunmaması, dövme izlerinin kalıcı olacağı riskinin bulunması nedeniyle kişiler dövmelerini sıkılsalar bile taşımak zorunda kalmışlardır. Alexandrite lazer epicare cihazı gibi cilt güzelliği ve bakımı adına görevlendirilen cihazlardan biri olan q switch lazer cihazı, vücudunda dövmesi olup belli sebeplerden dolayı bunlardan kurtulmak isteyen kişilere çözüm sunan cihazlardan biridir.

 

Q Switch LazerAlexandrite Lazer Epicare ve Q Switch Lazer Uygulaması İle Dövme Sildirme

Dövmeler, dış etkenli kromofor ile vücuda enjekte edilmekte ve deri içerisinde bulunan fibroblastlarca fagositoza maruz kalarak deriye kalıcı olarak yerleşmektedir. Kalıcı olan mürekkep yani dövme silinmeden önce çok detaylı şekilde incelenmelidir. İncelemenin temel nedeni; mürekkep kalınlığı ve derinliğinin anlaşılmasıdır. Çünkü kullanılacak ürün ve tedavi yöntemi bu faktörlere bağlı olarak seçilecektir.

 

Karbon esaslı dövmeler genel olarak amatör dövmeciler tarafından yapılmakta ve mürekkep deride fazla derine inmemektedir. Fakat profesyonel dövmeciler kullandıkları mürekkepleri daha homojen şekilde ve renkli olarak dağıtmaktadır. Bu nedenle, dövme pigmentine bağlı olarak amatör dövme ile profesyonel dövme sildirme işlemleri daha farklı olmaktadır. Alexandrite lazer epicare cihazı gibi cilt kusursuzlaştırma alanında hizmet sunan Q switch lazer cihazı, profesyonel ya da amatör dövmelerin silinmesi konusunda yardımcı olarak, kusursuz bir cilde sahip olmanızı sağlar. Q switch lazer cihazı sayesinde cilt yüzeyinde herhangi bir dövme ve mürekkep kalıntısı kalmadan en detaylı şekilde dövme sildirme işlemi yapılmaktadır.

 

Alexandrite Lazer Epicare ve Q Switch Lazer Teknolojisi

Alexandrite lazer epicare cihazı gibi kişisel güzellik alanında hizmet veren cihazlar belli gereksinimler sonucunda keşfedilmiştir. Q switch lazer cihazının keşfi, dövme sildirme işleminin risk olarak görüldüğü durumlardan dolayıdır. Pek çok kişi dövme yaptırmasına rağmen, sildirme işlemine riskli gördüğü için kalkışmamaktadır. Fakat yeni teknolojik gelişmeler sayesinde q switch lazer ile etkin ve herhangi bir cerrahi operasyon geçirmeden kalıcı şekilde dövmelerden kurtulabilirsiniz.

 

Alexandrite Lazer Epicare ve Q Switch Lazer Uygulaması

Q switch lazer cihazı kullandığı ışınlar tarafından fotoakustik bir etki ile mürekkep pigmentlerini parçalayarak, kısa sürede ve etkili darbelerle dövmeyi silmektedir. Bu şekilde, derinde bulunan mürekkep pigmentleri fagositoz yapan hücreler yardımıyla silinir, deriye daha yakın pigmentler ise transepidermal olarak çıkartılır. Bu şekilde lazer ışınları pigmentler üzerinde görünmez bir etki yaratarak, mürekkep pigmentlerinin yok olmasını sağlar. Ayrıca, lazer ışınları sadece pigment üzerinde yoğunlaştığı için etraftaki derinin bu ışınlara maruz kalması engellenmektedir. Alexandrite lazer epicare cihazı gibi tamamen sağlık açısından uygun olan ve deri yüzeyinde risk oluşturmayan cihaz, dövme sildirme işleminde oldukça başarılıdır. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Nd Yag Lazer Epilasyon

Ekleyen: Andromed Ekleme Tarihi: . Eklenen Kategori(ler)Uncategorized

Nd Yag Lazer Epilasyon Uygulamasının Avantajları Nelerdir?

Kişisel bakımına önem gösteren, kişisel bakımın aynı zamanda kişinin karakterini ve yansıttığını düşünen bireyler bu alandaki gelişmeleri takip etmekte ve bu tarz ürün ve uygulamaları satın almaktadır. Dış görünüş karşıdaki kişiyi etkileyen en önemli öncül faktördür. İstenmeyen tüyler dış görünüşü etkileyen ve aynı zamanda bu durumun içsel olarak ruhu etkileyen olumsuz yansımaları bulunmaktadır. Yaz aylarında tatilde bikini ile güneşlenmek, denize girmek, kış aylarında iş seyahatlerinde, konserlerde, moda defilelerinde bulunmak dış görünüşün ön planda olduğu durumlardır. Bu anlarda pürüzsüz, bakımlı ve canlı estetik bir cilde sahip olmak kalıcı lazer uygulamaları ile mümkün olmaktadır. Bu alanda uygulanan çeşitli lazer uygulamaları bulunmaktadır. Nd yag lazer epilasyon alanında dalga boyu en güçlü olan lazer uygulamasıdır. Alexandrite gibi lazer uygulamaları sadece açık tenlilerde uygulanırken koyu ten ve bronz ten sahibi kişilerde nd yag lazer epilasyon uygulanmaktadır. Ülkemizin çok güneş alan yapıda olması özellikle güney bölgelerinde yaşayan kişilerin renk yapısının koyu cilt yapısında olması, açık ten olmasına rağmen güneşlenme ya da bronzlaştırıcı cihazlar sonrası bronzlaşma meydana gelmesi durumlarında nd yag lazer uygulaması yan etki olmaksızın başarıyla epilasyon tedavisi yapılmaktadır.

 

Nd Yag Lazer EpilasyonNd Yag Lazer Epilasyon Uygulaması Hangi Bölgelerde Uygulanmaktadır?

Nd yag lazer epilasyonu 1064 nanometre güçlü dalga boylarına lazer ışını göndermekte ve bu sayede kılcal damarlara etki ederek kalıcı kıl kökü çıkmamasını sağlamaktadır. Ayvacık tüy de denilen kısa yapıdaki tüyler kısa dalga boyu olan cihazlarda tam giderilmediği, tahriş edilmediği için tekrar güçlenerek çıkmaktadır. Dalga boyu güçlü olan nd yag lazer epilasyon uygulaması ile ayvacık tüy olan bölgelerde, yanak bölgelerinde, bel bölgelerinde, göbek bölgelerinde rahatlıkla uygulanabilmektedir. Soğutucu özellikli bu cihazla epilasyon konforlu hale gelmekte can acıtıcı bölge olan koltuk altında kolayca uygulanmaktadır. Yine üst bacak, bikini bölgesi, erkek göğüs bölgesi, sırt bölgesi, ense bölgesinde nd yag lazer epilasyon kalıcı çözüm arayanlar için başvurulacak önemli bir cihaz olmaktadır.

 

Q Switch Nd Yag Lazer Cihazı Özellikleri Nelerdir?

Q switch nd yag lazer cihazı nd yag lazer özelliği taşıyan güçlü bir lazerdir. Teknolojinin geliştirerek insanların kullanımına sunulan bu cihaz güçlü dalga boyuna sahiptir. Nd yag lazerler epilasyon uygulaması dışında cilt leke tedavilerin uygulamasında da kullanılmaktadır. Q switch nd yag lazer cihazı da bu özellikli bir cihazdır. Q switch nd yag lazer güçlü ışınları ile leke olan bölgelerin parçalara ayrılması ve sonrasında cilt tarafından kendiliğinden soyularak giderilen bir yapıya dönüştürülmesini sağlamaktadır. Q switch nd yag lazer cihazı aynı zamanda cildin gençleştirilmesinde de rol oynamaktadır. Cildin gençleşmesi kolojen üretimi ile alakalıdır. Kolojen üretimi fazla ise cilt daha sıkı ve gergin görünmektedir. Q switch nd yag lazer cihazı  ise kolojen üretimini arttırıcı özelliğe sahiptir bu özellikte kırışan cildin gerginleşmesini ve sıkılaşmasını sağlamaktadır.

 

Q Switch Nd Yag Lazer Cihazı Hangi Alanlarda Başarılı Sonuçlar Vermektedir?

Lazer uygulamalarından biri olan Q switch nd yag lazer cihazı güçlü etkiye sahip olduğu için leke tedavilerinde, dövme lekelerinin giderilmesinde, tatil dönemlerinde fazla güneşte kalmaya bağlı güneş lekelerinin giderilmesinde, ergenlik döneminden kalma akne lekelerinde, yaşlanmaya bağlı kırışıklığın giderilerek daha sıkı ve genç görünüm sağlayan yüz bölgesinde uygulanmakta ve başarılı sonuçlar göstermektedir. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Lazer Epilasyon Makinesi

Ekleyen: Andromed Ekleme Tarihi: . Eklenen Kategori(ler)Uncategorized

Lazer Epilasyon Makinesi ile ilgili lazer epilasyon, hanımların ve beylerin istenmeyen tüylerin kalıcı çözümüne yönelik tercih ettikleri bir yöntemdir. Tüyleri kökünden alma yöntemleri olan ağda ve epilatöre oranla daha az acılı ve kalıcı bir yöntem olan lazer epilasyon, her geçen gün popülerleşmekte ve pek çok kullanıcı tarafından denenmiş ve memnun kalınmış bir yöntemdir. Lazer epilasyon için pek çok alet kullanılmakla birlikte lazer epilasyon makinesi seçenekleri arasında alexandrite lazer buzlu makine son derece iyi sonuçlar veren bir makine olarak karşımıza çıkmaktadır. Kullanıcılardan da tam not alan Alexandrite lazer makinesi, uzman kişiler tarafından kullanılması gereken makinelerdendir.

 

Lazer Epilasyon MakinesiLazer Epilasyon Makineleri

Lazer, özellikle son yıllarda oldukça tercih edilen bir yöntemdir, dolayısıyla lazer epilasyon makinesi üreticileri, kullanıcıların önerilerine ve şikayetlerine yönelik yeni makineler üretmekte ve tüyleri tamamen yok eden bir yöntem geliştirmeye çalışmaktadırlar. Lazer epilasyon makineleri içerisinde hem kalıcı sonuçların kısa sürede alınmasını sağlayan hem de diğer yöntemlere nazaran daha az ağrılı bir deneyim vaat eden alexandrite lazer buzlu makine, tüylerin kalıcı bir şekilde yok edilmesini sağlarken işlem sırasında hissedilen acının da azalmasına yardımcı olmaktadır.

 

Alexandrite Lazer Makinesi

Lazer makineleri içerisinde en çok kullanılanlardan biri olan alexandrite lazer buzlu makine, tüy köklerine ulaşarak her birinin tek tek inceltilip yok edilmesine ve bir lazer epilasyon makinesi ile hissedebileceğiniz minimum acıyı hissetmenize yardımcı olacaktır. Alexandrite lazer makinesi, tüylere tek tek lazer atışı yapılmasını sağlar ve tüm tüylerin homojen bir şekilde yok edilmesine yardımcı olur. Alexandrite lazer makinesi, 6-8 seans süresince ve tüy yoğunluğunuza bağlı olarak bir program çizilmesine olanak tanımakta ve seansların bitişinde tüysüz ve ipeksi bir cilde kavuşmanızı sağlamaktadır.

 

Lazer Epilasyonun Özelliği

Lazer epilasyon, diğer tüy yok etme yöntemlerine göre ilk olarak tüylerle yüksek oranlarda azalma ve bitme imkanı sunmaktadır. Lazer uygulanan bölgede kullanılan lazer epilasyon makinesi türüne göre bir zaman aralığı çizen lazer epilasyon, kullanıcıların tüy sorunlarını yok etmeye yardımcı olmaktadır. Kullanıcılar arasında oldukça sevilen alexandrite lazer buzlu makine de lazer epilasyon makineleri içerisinde en çok tercih edilenler arasındadır. Lazer yöntemi ortaya çıkmadan önce kullanılan ağda, cımbız, epilatör gibi tüyleri kökten alma yöntemleri ve tüy dökücü krem, tıraş makineleri gibi tüyleri kısaltmaya yönelik yöntemler kalıcı sonuçlar vermemektedir. Aksine köklerinden alınan tüyler uyarılmakta ve kalınlığını her geçen gün artırmaktadır. Lazer epilasyon yöntemi ise, kıl köklerinin lazer ışınları ile yakılarak inceltilmesi ve yok edilmesine yönelik bir yöntemdir. Lazer epilasyon yöntemi ile tüy kökleri her seansta daha da incelmekte ve köklere uygulanan lazer ışınları vasıtasıyla 6-8 seans aralığında yok olmaktadır. Lazer epilasyon yöntemi, deri altına uygulanan bir yöntem olduğundan sağlık açısından herhangi bir risk taşımamakla birlikte, lazer uygulamalarının uzman ve bu konuda eğitim almış kişilerce yapılması sağlık açısından önem taşımaktadır. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Lazer Epilasyon Makinesi Fiyatları

Ekleyen: Andromed Ekleme Tarihi: . Eklenen Kategori(ler)Uncategorized

Lazer Epilasyon Makinesi Fiyatları ile ilgili kadınlar kadar artık erkeklerinde tercih ettiği lazer epilasyon makineleri için doğru marka kullanımı oldukça önemlidir. Sağlığınız için vücudunuzla temas eden epilasyon makinelerinde kaliteye önem verilmelidir. Sizin için kaliteden ödün vermeyen Andromed markasının Alexandrite lazer cihazı çeşitleri için inceleme yaparak karar verebilirsiniz. İlginizi çeken lazer epilasyon makinesi fiyatları hakkında bilgi almak için de yazının devamına bakabilirsiniz.

Lazer Epilasyon Makinesi Fiyatları

Alexandrite Lazer Nedir?

Flash Lamb ismi verilen 2 adet lamba olan ve diğer lazerlerle aynı özellikleri taşıyan bir lazer türüdür. Kullanım amacı epilasyondur. Alexandrite lazer cihazı çeşitleri yaydıkları enerjilerin dalga boylarına göre farklı isimler almaktadır.

 

Alexandrite Lazer Epilasyon Cihazı Fiyatları

Alexandrite markasının lazer epilasyon makinesi fiyatları zaman ve koşullara göre farklılık gösterebildiği için kesin bir fiyat bilgisi paylaşılmamaktadır. Lazer epilasyon cihazlarının fiyatlarıyla ilgili detaylı ve güncel bilgiler alabilmek için resmi sitenin ana sayfasında sağ üst köşeden ulaşabileceğiniz fiyat talep formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca Alexandrite lazer cihazı çeşitleri için info@andromed.com.tr adresine mail göndererek fiyat bilgisi alabilirsiniz. Ayrıca lazer epilasyon makinesi fiyatları için 0216 606 46 10 numaralı telefonu hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında arayarak da bilgi alabilirsiniz.

 

Alexandrite Lazer Epilasyon Cihazları

Alexandrite Lazer Motus AX cihazı epilasyonda yeni bir dönem başlatmıştır ve Moveo teknolojisi ile dizayn edilmiştir. Açık renkli tüyler ve ayva tüylerde etkili bir tedavi sağlar. Moveo başlığı sayesinde acısız bir şekilde diğer cihazların göremediği tüyleri görerek tüylerinizden kurtulmanızı sağlar. SmartXide Touch DOT/RF cihazı cilt kusurlarınızı düzeltir ve yaşlanma etkilerine karşı savaşır. Diğer ürünlerden farklı olarak boyun ve dekolte bölgelerini de tedavi edebilmektedir. MonaLisa Touch cihazı, kadınların genital bölgelerinde gençleştirme yapan bir devrimdir. Atrofik vajinit, vajinal laksite, stres üriner inkontinans, postpartum perineal travma tedavilerinde kullanılmaktadır. Motus LD cihazı, kadın ve erkeklerin istenmeyen tüylerinden kolay ve hızlı bir şekilde kurtulmaları için tasarlanmıştır. Tedavi sırasında deriyi soğutarak rahatlık ve koruma sağlar. Synchro VasQ cihazı, siğil, yara izi ve sivilcelerin tedavisinde kullanılan bir boya lazeridir.

Uyguladığı enerjiyle tedavinizden sonraki kızarıklıkları azaltır. SmartXide2 DOT/RF cihazı, kolajen üretimini uyaran etkisiyle cilt kusurlarınızı düzeltir. Boyun, dekolte ve göz çevresi içinde uygun tedavi sağlar. Cilt gerdirme, yara izleri, kırışıklıklar ve yaşlılık önleyici olarak kullanılmaktadır. Excel V cihazı, piyasadaki tek ayarlanabilir lazer sistemine sahiptir. Yüzeysel ve derin vasküler hastalıkları, iyi huylu pigmentli lezyonları tedavi etmektedir. Excel HR, tüm cilt tipleri için geliştirilmiş lazer epilasyon cihazıdır. 4 farklı konfigürasyona sahip XEO modeli farklı cilt tonları için geliştirilmiştir. Enlighten cihazı, dövme sildirme ve iyi huylu pigmentli lezyonların tedavisinde kullanılmaktadır. TruSculpt 3D cihazı, vücut şekillendirmesi için kullanılmaktadır. Farklı iki başlığı mevcuttur. 40cm olan başlığı, karın ve yanaklar dahil olmak üzere daha büyük alanlar için kullanılır. 16 cm olan başlığı, daha küçük bölgeler için kullanılmaktadır. İlgilendiğiniz Alexandrite lazer cihazı çeşitleri ve lazer epilasyon makinesi fiyatları hakkında güncel bilgi almak için yukarıda belirtilen iletişim kanallarını kullanabilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Lazer Epilasyon Makinaları

Ekleyen: Andromed Ekleme Tarihi: . Eklenen Kategori(ler)Uncategorized

Lazer Epilasyon Makinaları konusu ile ilgili güzellik, estetik her geçen gün yeni gelişmelere şahit olmakta, sürekli daha gelişmiş, daha az ağrı ya da yan etkiye sahip daha kapsamlı ve daha geniş kitleleri içine alan cihazlar piyasaya çıkmaktadır. Kullanım amaçlarına, ten rengine, istenmeyen tüy, leke gibi sorunlara karşı farklı lazer epilasyon makinaları üretilmiştir.

 

Lazer Epilasyon MakinalarıLazer Epilasyon Makinalarından Alexandrite

Lazer epilasyonunda Alexandrite Lazer makinası özellikle saniyede yaptığı atış hızıyla öne çıkmaktadır. En hızlı atış yapan Alexandrite cihazı Epicare LP olmaktadır. Saniyede 3 atış yapabilmekte ve bu atış ile epilasyon yapılacak bölge daha kısa sürede bitmektedir. Bilgisayara bağlı olarak lazer yapabilen bu tür yeni güncelleştirmeleri takip etme ve analiz yapabilme kabiliyetini haizdir. Güzellik merkezleri, kuaförler, özel muayene klinikleri Amerika güvenlik onayı olan FDA onaylı makina olan Epicare makinalarını tercih etmektedirler. Bilgisayar destekli SmartScreen arayüzü ile doz atım sayısını, uygulanan bölgeyi, epilasyon yapılan bölgeye uygulanan atış sayısının başlangıç ve bitişi ve geçen süreyi otomatik olarak kaydetmekte ve verileri anında ekranında göstermektedir. Çok çeşitli Alexandrite cihazlarından en kalitelisi olarak Motus AX öne çıkarken, daha hesaplı uygun bir lazer epilasyon makinaları kullanmak isteyen için ise Syncho Repla:YAlexsandrite Lazer cihazları ön plana çıkmaktadır.

 

Lazer Epilasyon Makinalarından Nd Yağ Lazer

Nd yağ lazer güzellik ve estetik alanında faaliyet gösteren bir lazer cihazıdır. Bu cihaz sadece istenmeyen tüyleri yok etmede, epilasyonda kullanılmaz, cilt gençleştirme estetiğinde ve vücutta elde yer alan istenmeyen görüntü olarak leke tedavisinde de başarılı sonuçlara imza atmaktadır. Lazer cihazları anti-aging isimli cilt yaşlanmasını giderici uygulamaları ile kişinin daha fresh bir görünüme sahip olmasını sağlamaktadır. Nd Yağ Lazer cihazlarının cilt gençleştirme noktasında iki türlü kullanım sahası vardır. Cilt gençleştirme de sadece Nd Yağ lazer makinasının kullanılması ve cilt gençleştirmek için cildin gerilerek yaşlanmayı geciktirme operasyonları yapılması, Nd Yağ lazer cihazlarının bu operasyonlara ek bir uygulama olarak tatbik edilmesi şeklinde olmaktadır.

Vücutta yer alan tüyler estetik görüntüyü bozmakla birlikte, kırışıklıklar, lekeler, hatta zevkle aniden yapılan dövmeler sonradan çıkarılmak istendiği durumlarda bir sorun olarak kişiyi rahatsız etmektedir. Bu durumda başvuracağı metod fotona Nd yağ lazeri olacaktır. Fotona Nd yağ lazer cihazları ile bu sorunu tamamen halletmektedir. Nd yağ lazerinin bir diğer avantajı koyu tenin hakim olduğu kişilerin cilt yapısına uygulanabilme olanağını bahşetmesindedir. Bu durum nd yag lazer alexandrite farkı noktasında bir ayrım olmaktadır. Ülkemizde güneş alan bölgelerin az olmadığı ve koyu tenli ya da bronzlaşmış insan sayısının yoğun olduğu bilinmektedir. Diğer lazerler açık ya da açığa yakın tenlerde uygulanırken Nd Yağ lazer cihazı koyu tenli kişileride ayırt etmeksizin başarılı sonuçlarla güzelleştirmektedir.

 

Nd Yağ Lazer Cihazları İle Alexandrite Farkı Nedir?

Epilasyon alanında nd yag lazer alexandrite farkı içerisinde, Nd yağ lazer cihazlarının uygulama alanı öncelikli farkı oluşturmaktadır. Nd Yağlı lazer cihazında leke çıkarma, epilasyon ve gençleştirme uygulamaları yapılırken Alexandrite lazer epilasyon makinaları sadece epilasyon işlemi yapılmaktadır. Lazer cihazları arasında nd yag lazer alexandrite farkı olarak diğer bir fark, Nd Yağlı cihazlar daha koyu tenli yani bronzlaşmış esmer ten sahibi kişilerde uygulanabilirken; Alexandrite lazer epilasyon makinaları beyaz ya da beyaza yakın ten sahibi kişilerde uygulanmaktadır. Epilasyon işlemi yapan nd yag lazer alexandrite farkı içerisinde önemli bir farkta Alexandrite cihazının saniyede 3 atış yapmasıyla epilasyon işleminin daha kısa sürede bitirilmesi olmaktadır. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Lazer Epilasyon Cihazları En İyisi

Ekleyen: Andromed Ekleme Tarihi: . Eklenen Kategori(ler)Uncategorized

Lazer Epilasyon Nedir?

Lazer epilasyon istenmeyen kıl ve tüylerin yok edilmesini ve bunu kalıcı olmasını sağlayan bir sistemdir. Milisaniyelik atışlarla kıl köküne gönderilen lazer ışınlarıyla yalnızca kıl köküne odaklanıp kıllardan kalıcı bir şekilde ve çevre deriye zarar vermeden kıl ve tüylerden kurtulmanızı sağlar. Doğru yapıldığında sonuçlardan memnun kalınır, kişinin konforunu arttırır. Şimdi size lazer epilasyon cihazları en iyisi ve en başarılı sonuçları veren makinalardan bahsedelim.

 

Lazer Epilasyon Cihazları En İyisiAlexandrite Lazer Diode Lazer Cihazı- Epicare Lp Alexandrite Lazer

Oldukça geniş kitlelere hitap eden bu cihaz oldukça rağbet görmekte ve kullanım kolaylığı sağlamakta. Birden fazla dalga boyu seçeneği olan bu lazer cihazının çeşitleri de bulunmakta. Bunun dışında alexandrite lazer diode lazer cihazı diğer cihazlara göre daha hızlı bir sonuç sağlamakta, diğer cihazlar tüm vücut epilasyonunu 2 saatte tamamlarken bu cihaz ile tüm vücut lazeri 1 saatte bitirebilmek mümkündür. Bunun dışında eğer kullanılan yerdeki watt oranı yüksekse bu durum cihazın verimliliğini de arttırmakta ve atış sayısını yükseltmektedir. Piyasadaki diğer cihazlarla karşılaştırırsak, diğer cihazlar saniyede 1,1.5 atış yapabilirken bu cihaz saniye de 3 atış kadar yapabilmektedir. Ayrıca bu cihaz 12 mm başlığa sahiptir ki bu da uygulama kolaylığı sağlar. Geniş bir kullanım olanağı sağlayan bu cihaz lazer epilasyon cihazları en iyisi biri olarak gösterilebilir.

 

Light Age Epicare Lpx Alexandrite Lazer Diode Lazer Cihazı Ve Özellikleri

En donanımlı epilasyon cihazlarından biri olarak tercih edilebilecek olan bu cihaz her türlü muayene, yoğun klinikler, gerekse güzellik muayenelerinde ki tüm istek ve ihtiyaçları karşılar nitelikte bir cihazdır. Ayrıca FDA (Amerika sağlık bakanlığı bünyesinde bulunan Amerikan gıda ve ilaç dairesi) tarafından onaylı bir cihazdır. Tüm cihazlar arasında en çabuk,

en verimli, en kuvvetli ve doz seçeneği en fazla olan ve bilgisayar kontrollü bir cihazdır. 100 wattlık bir güç ile tercihe göre 15 mm ve 18 mm lik başlıklarla çalışma imkanı sağlar. Saniye de 3 atış yapabilen bu başlıklar bilgisayar destekli analiz yapılıp müşterinin ihtiyacı doğrultusunda müşteriye verilen doz ayarlanılır. Bu durumu sağlayan tek cihaz Light Age Epicare LPX dir. Bu sistem bir smart screen tarafından yürütülüp en yüksek verimin alınmasını sağlar. Smart screen en ideal atışı seçerken müşteriye uygulamanın ne kadar süre içerisinde ve ne tür uygulama yaptığınızı hangi kısıma ne derece de atış yaptığınızı hafızasına alır ve bunun gibi pek çok veriyi kayıt eder. Bu durum cihazı kullanan kişi ve kurumlar için de kolaylık sağlar. Yine bu cihaz da lazer epilasyon cihazları en iyisi olarak gösterilebilen cihazlardandır.

 

Lazer Epilasyon Cihazları En İyisi Hangisidir?

Yukarıda anlattılan iki tip alexandrite cihazlarından istek ve ihtiyaçlara göre seçim yapmak en doğrusu olacaktır. Kurumun istek ve ihtiyaçlarına göre gereken verim olanağını sağlayan bu cihazları kullanırken seçmek size kalmış. Her iki cihazdan da memnun kalacağınız kesindir. Eğer daha yüksek verim isteniyorsa ikici tip alexandrite lazer diode lazer kullanmak daha doğru olacaktır. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Lazer Epilasyon Cihazı Fiyatları

Ekleyen: Andromed Ekleme Tarihi: . Eklenen Kategori(ler)Uncategorized

Lazer Epilasyon Cihazı Fiyatları ile ilgili olarak özellikle kadınların dikkat ettiği konulardan biri kıl problemidir ve kılların uzama hızları kişiden kişiye farklılık gösterir. Aynı zamanda kıl problemleri için uygulanan yöntemler genellikle kalıcı bir çözüm değildir. Bunun yanı sıra lazer uygulamasında kısa sürede kalıcı çözüm sağlanmaktadır. Son zamanlarda oldukça yaygınlaşan ve kullanım alanı artan lazer uygulaması ile birlikte, vücudunuzda bulunan kıllardan tamamen kurtulmanız mümkün. Lazer epilasyon cihazı fiyatları da oldukça uygundur. Diğer uygulamaları yıllarca yaparak harcadığınız miktardan çok daha az fiyata lazer uygulamasını yaptırabilirsiniz. Aynı zamanda kullanılan Alexandrite lazer cynosure cihazı ile birlikte kısa süre içerisinde tamamen kıllarınızdan kurtulabilirsiniz.

 

Lazer Epilasyon Cihazı FiyatlarıLazer Epilasyon Uygulamasında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bu uygulamaya başlamadan önce ve sonrasında olduğu gibi uygulama sırasında da pek çok konuya dikkat edilmelidir. Bu uygulama için ilk önce kılların oluşumu ve daha sert çıkması için çeşitli yöntemler bulunmaktadır. Lazer uygulamasına başlamadan önce kılları jilet yardımı ile alarak daha kalın çıkması sağlanır. Bu yöntem lazer uygulamasının daha kolay ve hızlı yapılması için gereklidir. Lazer epilasyon cihazı fiyatları için uygulama süresi oldukça etkilidir. Uygulanan makinanın Alexandrite lazer cynosure olması bu uygulama süresini daha kısaltacaktır. Lazer yaptırmadan önce mutlaka kullanılan makinanın ne olduğunu öğrenin.

 

Lazer Epilasyonu Uygulama Süresi

Uygulamaya başlamadan önce kılların jilet ile alınmasıyla birlikte kıllar kısa süre içerisinde kalınlaşacak ve daha belirgin bir halde çıkacaktır. Kıllar tamamen görülebilir olduktan sonra lazer uygulamasına başlanılır. Alexandrite lazer cynosure makinası ile uygulanan bu işlem sonucunu yaklaşık 4 ila 6 seans sonrası görülmektedir. Bu seans süresi kıl yapısına göre değişmektedir. Kıl kökü daha sağlam ve deri altına yerleşmiş olan kişilerde uygulama maksimum 12 seansa kadar sürebilir. Lazer epilasyon cihazı fiyatları kıl yapısına göre işlem süresinin artması ile birlikte değişebilir.

 

Lazer Epilasyonu Uygulama Sonucu

Alexandrite lazer cynosure makinasının kullanımı ile birlikte çıkarılan ışık süzmesi, derinin alt tabakasında bulunan kıl köklerine etki etmektedir. Vücutta bulunan tüm kıl köklerine ışık etki etmeyebilir. Bu da uygulama süresini arttırır. Bu kıl kökleri arasında olan pasif kökleri, ışık canlandırarak etkin hale getirmektedir. Daha sonra bu kıl köklerine işleyerek tamamen ortadan kaldırır. Düzenli olarak lazer uygulaması yapıldıktan sonra kısa bir süre içerisinde uygulama sonucu alınır. Lazer epilasyon cihazı fiyatları ve uygulama sonucu tamamen kıl yapısına ve kıl köklerine bağlıdır. Genellikle 4 ila 6 uygulama sonrasında sonuç elde edilmektedir. Kalın kıl yapısı ve güçlü kıl kökü bulunan kişilerde bu süre yaklaşık 12 haftaya kadar artabilir. Fakat 12 hafta sonrasında kıl kökü tamamen ortadan kalkmış olur. Bunun yanı sıra uygulama yapılırken kıl yapısına uygun bir şekilde ışık dozu ayarlanır. Cilt ve deride herhangi bir yanma ya da leke oluşmaz. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Lazer Cihazları

Ekleyen: Andromed Ekleme Tarihi: . Eklenen Kategori(ler)Uncategorized

Lazer Cihazları ile ilgili insanlar her dönemde vücut ölçülerine, vücut estetiğine önem vermekte kötü görünümü engellemek için farklı çarelere başvurmaktadır. Vücutta istenmeyen tüyler kişiler için sorun teşkil etmekte ve bunun için ağda gibi acı verici teknikler uygulanmaktadır. Teknolojinin gelişmesi ile epilasyon sektörü de gelişme göstermiş ve yeni lazer cihaz teknolojileri ortaya çıkmıştır. Bu lazer cihazları ile hem kalıcı kıl kökleri yok edilmekte hem de ilkel yöntemlerdeki gibi ağrı, acı hissedilmemektedir. Lazer cihazları beyaz tenli ya da koyu tenli vücut yapısına sahip olmalarına göre ayrı epilasyon cihazları kullanılmaktadır. Genel olarak lazer epilasyon aletleri alexandrite lazer ve diode lazer olmak üzere iki çeşide ayrılmakta ve alexandrite lazer diode lazer farkı kişinin ten yapısına, lazer uygulanacak bölgeye göre değişiklik göstermektedir.

 

Lazer CihazlarıAlexandrite Lazer Cihazları Nedir ve Özellikleri Nelerdir?

Epilasyonda yaygın olarak kullanılan Alexandrite lazer cihazları 755 nanometre dalga boyu derinliğine sahiptir ve odak noktası vücudun melanin yapısıdır. Açık tene sahip olan kişilerde 2 ms’ye kadar atışlar gerçekleştirerek etkili dalga boyuyla etkin bir lazer epilasyonu sağlamaktadır. Bu durum alexandrite lazer diode lazer farkı açısından özel bir öneme sahiptir. Taşınabilir bir sisteme sahip olan bu lazer türünde maliyetler düşük olmakta ve acısız lazer işlemi gerçekleşmektedir. Alexandrite lazer cihazlarının uygulama alanı lazer epilasyonlarında, anti-aging ve kırışık tedavilerinde, pigmentli lezyonlarda ve vasküler lezyon tedavisinde uygulanmaktadır.

 

Diode Lazer Cihazının Özellikleri Nelerdir?

Lazer sistem teknolojisindeki gelişme ve farklı ihtiyaçlara cevap verebilen cihazları farklı niteliklere sahip cihazların piyasaya girmesine olanak sağlamıştır. Diode lazer cihazları da bu makinalardan biridir. Sadece kadınlar değiş erkeklerinde özellikle sırt ve göğüs bölgelerindeki istenmeyen tüylerin yok edilmesi için lazer epilasyonuna başvurmaktadırlar. Vücutta lazer epilasyon yapılacak dalga boyu 810 nanometre boyutunda yüksek sıcaklıkta gerçekleşmektedir. Bu dalga boyu alexandrite lazer diode lazer farkı çıkarmakta, diode lazerin daha derin cilt derisine ilerlediğini göstermektedir. Bu vücut ısısının cildi tahriş etmemesi için CoolWin soğutma teknolojisi getirilmiştir. Bu özellikle kızarıklık ve yanma olmadan rahat ve konforlu bir epilasyon gerçekleşmektedir. Diode lazer geniş kullanım için dizayn edilmiş homojen dalga boyu yayan bir cihazdır.

 

Alexandrite Lazer Diode Lazer Farkı Nedir?

Epilasyon aletleri arasında alexandrite lazer diode lazer farkı bazı yönlerden

belirginleşmektedir. Alexandrite lazer cihazları 755 nanometre deri içerisine etki etmekte iken diode lazer cihazında bu oran 810 nanometre olarak gerçekleşmektedir. Diode lazer cihazı sırt, omuz gibi geniş bölgelerde etkili sonuç doğururken alexandrite cihazı daha küçük bölgelerde kullanılmaktadır. Bu manada erkek lazer operasyonu için daha geniş alana uygulanabilen diode lazer cihazı tercih edilmelidir. Açık ten sahibi kişilere uygulanacak lazer cihazı ise Alexandrite cihazı olmaktadır. Açık ten olmayan kişiler için ise diode lazer epilasyon cihazı tavsiye edilmektedir. İkisinin de ortak özelliği vücuda lazer işlemi sırasında sıcaklık vermesi ve bu sıcaklığın yarattığı kızarık ve tahrişi önlemek için soğutma sistemi kullanmasıdır. Alexandrite cihazında entegre deriye yakın temas soğutma sistemi kullanılır iken diode lazer cihazında CoolWin teknolojisi ile deri soğutma işlemi yapılmaktadır. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Karbondioksit Lazer

Ekleyen: Andromed Ekleme Tarihi: . Eklenen Kategori(ler)Uncategorized

Karbondioksit Lazer ile ilgili olarak pürüzsüz bir cilt elde etmek için yapılacak en önemli işlem kıl probleminden kurtulmaktır. Kalıcı çözüm sunan ve son zamanlarda oldukça fazla yaygınlaşan karbondioksit lazer cildin oksijen almasını sağlıyor. Çeşitli dış etkenlerden kaynaklanan cilt problemlerini ortadan kaldırarak aynı zamanda kıl köküne işlemektedir. Bu cihaz alexandrite lazer epilasyon cihazı ve özellikleri arasında oldukça yaygınlaşan bir cihazıdır. Kıl probleminin yanı sıra çeşitli sivilce ve yara gibi sorunların da kısa süre içerisinde yok olmasını sağlamaktadır. Diğer cihazlardan cilde işlenen kimyasallar cilt yapısını bozmaktadır. Karbondioksit cihazı ile yapılan işlemlerde cildin nefes alması sağlanır. Daha temiz ve pürüzsüz bir cilt için mutlaka bu cihaz ile lazer tedavisinin yapılması önerilmektedir.

 

Karbondioksit LazerKarbondioksit Lazer Epilasyon Cihazının Özellikleri

Gelişen ve ilerleyen teknoloji ile birlikte pek çok farklı lazer cihazı piyasada bulunmaktadır. Müşterilerin daha memnun kalması için çeşitli çalışmalar kaydedilmektedir. Aynı zamanda yenilenen özellikler ile daha iyi bir uygulanma sağlanmaktadır. Alexandrite lazer epilasyon cihazı ve özellikleri arasında bulunan karbondioksit lazer cihazı diğer epilasyon ve lazer cihazlarına göre cilde bakım yapmaktadır. Çeşitli kırışıklık oluşumunu engelleyerek cilde terapi yaparak oluşan çizgilerin ortadan kalkmasına yardımcı olmaktadır. Bunun yanı sıra daha önceden oluşmuş yara ve kızarıklık izlerini de kısa süre içerisinde yok eder. Herhangi bir cerrahi müdahaleye gerek kalmadan hızlı bir şekilde tedavi sağlanmaktadır.

 

Karbondioksit Lazer Epilasyon Cihazı İle Cildinizi Pürüzsüzleştirin

Pürüzsüz bir cilt oluşturmayı hedefleyen karbondioksit lazer cihazı diğer alexandrite lazer epilasyon cihazı ve özellikleri arasında daha farklı bir etki bırakmaktadır. Bu cihaz ile birlikte kıl köklerine karbondioksit işlenerek kıl kökünün oluşumunu engellemektedir. Böylelikle uzun yıllar boyunca kıl problemi yaşamazsınız. Bunun yanı sıra etkili bir cihaz olması ile birlikte kısa süreli seanslar ile fiyatı da oldukça makuldür. Herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır. Modern teknoloji ile birlikte uygulama tekniği de oldukça kolaydır. Cilt üzerinde bulunan sivilceler ise karbondioksit tedavisi ile kurumaktadır. Güneş ve doğum gibi çeşitli lekelere karşı etkili çözüm arayanlar için bu cihaz oldukça faydalı olacaktır.

 

Karbondioksit Lazer ile Daha Sıkı Bir Cilt Elde Edin

Tam anlamıyla pürüzsüzlük vaat eden bu alexandrite lazer epilasyon cihazı ve özellikleri arasında bulunan karbondioksit lazer aynı zamanda sarkan deriyi ve cildi toparlamak için de kullanılmaktadır. Gençleştirme etkisi bulunan bu cihaz ile daha sıkı bir cilt elde edebilirsiniz. Bunun yanı sıra kıl köklerine derinlemesine işleyerek oksijen sağlamaktadır. Yapılan bu işlem sonrasında cildinizin daha sıkılaştığını ve beslendiğini fark edeceksiniz. Aynı zamanda bu cihazı yüzünüzde bulunan kırışıklıklar ve çeşitli sarkmalar için de kullanabilirsiniz. Cilt ve boyun sarkmaları yapılan düzenli işlemler sonrasında ortadan kalkmaktadır. Ameliyat olmak yerine birkaç seansta bu problemlerinizden kalıcı bir şekilde kurtulabilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Karbondioksit Fraksiyonel Lazer

Ekleyen: Andromed Ekleme Tarihi: . Eklenen Kategori(ler)Uncategorized

Ciltteki Kırışıklıkları Yok Eden Mucizevi Uygulama Karbondioksit Fraksiyonel Lazer

Sürekli gelişmekte olan teknolojinin cilt sağlığı konusundaki evrelerinin arasında ciddi anlamda önemli bir yer sahibi olan Fraksiyonel erbium lazer cihazı, bu konuda gelişerek iyi yerlere gelmiş olan teknolojilerden birini temsil etmektedir. Mozaik desenlerine benzeyen deriye oldukça ince olan sütunlar şeklinde yollanan lazer ışınları, epitel ile kollajen yenileme işlemleriyle beraber, çok uzun seneler sağlıklı kalacak bir cilt yapısını sunuyor. İlk kullanıldığı zaman güneş yanığına benzeyen sonuçlar ortaya çıkarmış olsada zaman içerisinde bunlar ortadan kaybolup, cildin sahip olduğu yapısı eski görünümünden çok daha sağlıklı ve güzel olan bir görünüme sahip olur. Mozaikleme yöntemi sayesinde, insan cildine en fazla uygun olan uygulamalar, bu hem çok kaliteli hemde oldukça gelişmiş olan cihaz sayesinde mümkün olabildi.

 

Karbondioksit Fraksiyonel LazerNeden Karbondioksit Fraksiyonel Lazer Metodu?

Karbondiokit fraksiyonel lazer uygulaması yapılmış bir cilt, uzun seneler boyunca hem sağlıklı ve pürüzsüz hem de gergin kalır. Bu harika teknolojiden faydalananlar, çok avantajlı olabilecekleri bir konuma adım adım ulaşırlar. Çeşitli sebepler ile tedavi teknikleri için kullanılan bu çok gelişmiş cihaz sayesinde, ciltte bulunan bütün kırışıklıkları, sivilce izleri vb. lekelerden kurtulabilmek mümkün. Özellikle ellerde oluşmuş olan leke ve kırışıkların yok edilmesinde bu tedavi yöntemiyle çok etkili sonuçlar alınabilir. Dış etkenlerden dolayı meydana gelen sorunlarda yani yara izlerinde de Karbondioksit fraksiyonel lazer cihazı ve tedavisinin olumlu sonuçlar verdiği herkesin bildiği bir gerçek. Bu harika uygulamayla vücudun herhangi bir kısmında meydana gelmiş olan çatlaklardan kurtulmak, ameliyat ve çeşitli operasyonlardan kalmış olan izlerden kurtulmak mümkün.

 

Erbium Lazer Nedir, Karbondioksit Fraksiyonel Lazer

İnsanların cildindeki epitel ve kollajen, belli bir zaman sonra yaşlanmanın alametlerini ortaya çıkarabilmektedir. Lazerin sahip olduğu ışınları en harika şekilde kullanmış olan piyasaya yeni sürülmüş olan cihazlar bu konuda bir güvence sunarak, insanlara güzelliğini çok daha uzun olan yıllara yayma şansı tanıyor. Bu cihazlar arasında ciddi anlamda önemli bir yeri bulunan Karbondioksit fraksiyonel lazer, bu konuda baya gelişmiş cihazlardan biri olarak dikkat çekiyor. Cildin direkt şekilde lazer ışınına maruz kalması sonucu, ciltte bir taraf yapılmış olurken öteki taraf ise çok yıkan bir sonuç olabilir. Bunu dikkate alarak geliştirilen Fraksiyonel erbium lazer cihazı ciltteki herhangi bir probleme karşı baya etkili olmakla kalmayıp, oldukça pratik olan bir çözüm sunuyor.

 

Erbium Lazer Nedir?

Erbium lazer nedir detaylı bir şekilde şöyle açıklanabilir; Erbium lazer, mozaik gibi bir uygulama tekniğiyle, ciltteki derilerin tamamının ölmesine engel olan, ciltteki bulunan çeşitli lekeleri, bütün kırışıklıkları ve sivilce izleri gibi problemlere son veren bir uygulamadır. Yani Erbium lazer nedir kısa ve öz şu şekilde özetlenebilir; Erbium lazer, çeşitli cilt problemlerine karşı oldukça etkili ve kolay çözüm şansı sunan bir uygulamadır. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Fiyat Talep Formu

Kullanım koşullarını kabul ediyorum.