Arşivlendi

Ütüleme Lazer

Ekleyen: Andromed Ekleme Tarihi: . Eklenen Kategori(ler)Uncategorized

Alexandrite Lazer Candela ve Ütüleme Lazer Nedir?

Özellikle bayanlar arasında büyük bir sorun haline gelen istenmeyen tüylerden kurtulma durumu, bazen cildin pürüzsüz ve temiz görünmesi adına oldukça sancılı ve acılı hale dönüşmektedir. Hatta bazı geleneksel yöntemler ile istenmeyen tüylerden kurtulmak cilt yüzeyinde kalıcı hasarlara ve kararma gibi problemlere neden olmaktadır. Zamanla gelişen teknoloji sayesinde, cilt güzelliğini destekleyen cihazlarda artarak hem cildin daha pürüzsüz görünmesi sağlanmış hem de acı ve sancı durumları azaltılabilmiştir. Alexandrite lazer candela cihazı tüm istenmeyen tüyleri yok etme adına kullanılan bir epilasyon cihazı olmakla birlikte son yıllarda oldukça popüler olan ütüleme lazer yöntemi de bayanlar arasında oldukça sık başvurulan uygulamalardan biridir. Ütüleme lazer cihazı, vücuda yapılan bir masaj gibi rahatlatma etkisinin yanı sıra istenmeyen tüylerden kolaylıkla kurtulmanızı sağlayan uygulamalardan biridir. Üstelik uygulama sırasında geleneksel yöntemlerde olduğu gibi herhangi bir acı durumu söz konusu değildir.

 

Ütüleme Lazer

Alexandrite Lazer Candela ve Ütüleme Lazer Uygulaması

İstenmeyen tüylerden kurtulmak adına pek çok alternatif ürün geliştirilmiştir. Fakat ürünlerin pek çoğu, geleneksel yöntemlerde olduğu kadar olmasa da cilt yüzeyinde kızarıklık ve acı hissine neden olmaktadır. Ütüleme lazer cihazı ise cilt yüzeyinde herhangi bir acı oluşturmadan adeta masaj etkisi ile vücutta rahatlama sağlamaktadır. Bu yönü ile alexandrite lazer candela cihazına göre farklılık göstermektedir. Son zamanlarda bayan ve erkeklerin oldukça sık tercih ettiği yöntemlerden biri olan ütüleme lazer yöntemi, pek çok sağlık merkezinin de tercih ettiği ürünlerden biridir. Çünkü ütüleme yöntemi ile kıl ve tüyler en etkili şekilde yok edilerek zamanla kıl oluşumu engellenmektedir. Buna bağlı olarak cilt yüzeyi daha pürüzsüz ve bakımlı görünmektedir.

 

Alexandrite Lazer Candela ve Ütüleme Lazer Uygulamasının Avantajları Nelerdir?

Ütüleme lazer cihazı piyasada bulunan diğer epilasyon cihazlarından biraz daha farklıdır. İşlevi gereği alexandrite lazer candela cihazı ile benzerlik gösterse de acı ve sacı durumunu en aza indirdiği için kişisel bakım amaçlı oldukça sık tercih edilen ürünlerden biridir. Bu nedenle, cilt yüzeyinde tahribata ve kızarıklığa neden olmaz. Geleneksel yöntemlerde en fazla şikayet edilen konulardan biri, yöntemlerin cilde verdiği zararlardır. Ütüleme lazer cihazında ise bu gibi cilt problemlerinin hiç biri görülmemektedir. Ayrıca, kısa süre içerisinde tüm istenmeyen tüylerden etkili şekilde kurtulabilir, olumlu ve etkili sonuçları kısa süre içerisinde gözlemleyebilirsiniz. Cazip fiyat avantajlarının yanı sıra kolay ve acısız bir şekilde istenmeyen tüylerden kurtulma mümkün hale gelmektedir.

 

Alexandrite Lazer Candela ile Ütüleme Lazer Uygulaması ve Sağlık

Sağlık sektörü güzellik ve bakım adına pek çok ürün üretmekte ve kullanmaktadır. Ütüleme lazer cihazı da pek çok sağlık kuruluşu tarafından tercih edilen ürünlerden biridir. Zaman içerisinde sürekli gelişerek, fiziksel ve kişisel güzelliğe önem veren sağlık kuruluşları alexandrite lazer candela cihazı gibi pek çok kaliteli ürün haznesine sahiptir. Ütüleme lazer cihazının hem cilt problemlerine hem de istenmeyen tüylere karşı çözüm odaklı çalışması sağlık sektöründe de farklı bir ürünün kullanımını sağlamıştır. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Q-Switch Lazer

Ekleyen: Andromed Ekleme Tarihi: . Eklenen Kategori(ler)Uncategorized

Alexandrite Lazer Dalga Boyu ve Q-Switch Lazer Uygulaması

Uzun zamanlardan itibaren dövme uygulaması kişiler arasında sıkça tercihe dilen bir uygulamadır. Kişisel zevklere hitap etmesinin yanı sıra fiziksel olarak da görselliğe önem veren kişilerce farklı desen ve figürlerde dövme uygulaması tercih edilmektedir. Fakat zaman içerisinde hem kişisel zevklerin değişmesi hem de belli sebeplerden dolayı dövmelerinden kurtulmak isteyen kişiler çoğu zaman dövme izinin deri yüzeyinde kalmasından endişe duyarak, istemeyerek de olsa dövmeleri taşımak zorunda kalmıştır. İlerleyen teknolojik cihazlar ile birlikte artık dövme yaptırmak kadar dövme sildirme işlemi de oldukça kolaydır. Q-switch lazer uygulaması mürekkep pigmentlerinin deri altına yerleştirilmesi ile yapılan kalıcı dövmelerin silinmesini sağlayan bir yöntemdir. Uygulama esnasında dalga boyları ve frekans ayarları önemli bir yer tutmaktadır. İşlev ve hizmet olarak farklı görevlerde kullanılan lazer uygulamalarının en önemli yanı dalga boylarıdır. Alexandrite lazer dalga boyu istenmeyen tüyler üzerinde etkili olurken, q-switch lazer dalga boyu ise dövme sildirme uygulamasında etkilidir.

 

Q-Switch LazerAlexandrite Lazer Dalga Boyu ve Q-Switch Lazer Uygulamasının Yapılışı

Q-switch lazer, yüksek ve güçlü dalga boyu sayesinde deri altında nüfuz eden mürekkep pigmentlerini belli frekans darbeleri ile parçalamaktadır. Parçalama esnasında fotoakustik bir etki yayarak, pigmentlerin deri altından çıkmasını sağlamaktadır. Parçalanan mürekkep pigmentlerinin bir kısmı transepidermal şekilde deri yüzeyine çıkarken, bir kısmı da deri altında yok edilmektedir. Bu sayede istenmeyen dövmeler herhangi bir iz bırakmadan kolaylıkla deriden silinmektedir. Dövme sildirmede önemli olan mürekkep pigmentlerinin yoğunluğu ve derinliğidir. Bu duruma göre dalga boyları ayarlanmaktadır. Aynı durum epilasyon cihazlarında da geçerlidir. Alexandrite lazer dalga boyu istenmeyen tüylerin kalın ya da ince olmasına göre ayarlanmaktadır.

 

Alexandrite Lazer Dalga Boyu ve Q-Switch Lazer Uygulamasının Etkili Olabilmesi İçin Nelere Dikkat Edilmelidir?

Dövme sildirme aşamasında dikkat edilmesi gereken husus dövme pigmentinin derinliği ve farklı renklerdeki yoğunluğudur. Bu duruma göre dalga boyları ve ısıl frekans ayarlanmalıdır. Aynı durum alexandrite lazer dalga boyu istenmeyen tüyleri yok etme aşamasında da geçerlidir. Eğer, uygun frekans ve dalga boyu ayarlanırsa başarılı bir sonuç elde edilebilir. Q-switch lazer uygulamasında da lazer ışınlarının pigment tarafından emilebilmesi gerekir. Birden fazla renge sahip olan ve renk pigmenti fazla ola dövmelerin silinmesinde bazen tek bir lazer cihazı yeterli olmamaktadır. Bu durumda çift dalga boyu etkisi yaratan lazer uygulamalarına geçilmelidir. DEKA sistemi olarak bilinen ve çift dalga boyu ile farklı pigment yoğunluğuna sahip dövmeler de etkili olan bu sistem, en zor dövmelerin bile silinmesinde yardımcı olacaktır. Kızılötesi ve farklı renkleri algılayabilen ışınları sayesinde en zor renklerdeki dövmeler bile kolaylıkla silinebilir.

 

Alexandrite Lazer Dalga Boyu ve Q-Switch Lazer Uygulamasına Başlamadan Önce Nelere Dikkat Edilmelidir?

Dövme sildirme işleminden önce mutlaka dövme çok iyi şekilde incelenmelidir. Mürekkep partikülleri derinin altına ne şekilde yerleşmiş ve mürekkep pigmentleri profesyonel şekilde dağıtılmış mı bu durumlara dikkat edilmelidir. Çünkü, amatör bir kişi ile profesyonel kişinin yaptığı dövme yoğunluğu farklıdır. Bu durumda uygulanacak tedavi de farklı olacaktır. Özellikle q-switch lazer uygulamasında çift dalga ya da tek dalga boyu bu hususa göre seçilmektedir. Alexandrite lazer dalga boyu istenmeyen tüylerin yok edilmesinde de bu husus dikkate alınmaktadır. Ön inceleme yaparak gerekli dalga boyu ayarlaması ve ısıl frekans seçimi yapılmalıdır. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Q Switched Nd Yag Lazer

Ekleyen: Andromed Ekleme Tarihi: . Eklenen Kategori(ler)Uncategorized

Nd Yag Lazer Epilasyon Cihazı ile Q Switched Nd Yag Lazer Teknolojisi

Q switched nd yag lazer cihazı, dalga boylarına ve doku üzerinde yarattığı yüksek enerji unsuruna bağlı olarak geliştirilmiş bir teknolojidir. Güzellik ve kişisel bakımın önem kazandığı son zamanlarda bu alana yönelen teknolojiler ve cihazlarda oldukça artmıştır. Bu cihazların genel amacı güzellik ve kişisel bakım olmakla birlikte kullanım amacı olarak cihazlar birbirinden ayrılmaktadır. Nd yag lazer epilasyon cihazı ile q switched nd yag lazer cihazı arasındaki fark, biri istenmeyen tüyler üzerinde etkili olurken diğeri cilt kusurlarının örtülmesini ve sağlıklı bir cilt dokusu elde edilmesini sağlayan cihaz olmalarıdır.

 

Nd Yag Lazer Epilasyon Cihazı ile Q Switched Nd Yag Lazer Teknolojisinin Kullanım Alanları

Q Switched Nd Yag Lazer

Q switched nd yag lazer cihazı cilt yüzeyinde zaman içerisinde oluşan lekelenmelere ve yara izleri gibi hasarlara karşı etkili olan bir cihazdır. Özellikle cilt yüzeyinde hassas bölgelerde yer alan kılcal damar lekelerine karşı yüz güldüren olumlu sonuçlar vermektedir. Damarlanmaya bağlı lekelerin yok edilebilmesi için kanda görülen hemoglobin lazer ışığı ile belirlenerek, bu alana yönlendirilen her lazer ışını ciddi anlamda cilt dokusunda iyileşme sağlayacaktır. Q switched nd yag lazer cihazında olduğu gibi nd yag lazer epilasyon cihazı da nokta atışı sayesinde doku üzerinde etkili olmaktadır. Bu açıdan doğru isabetler sonucunda lazer cihazlarından alınan verim artacaktır. Tüm bunların yanı sıra özellikle bayanlarda bazen psikolojik problemlere kadar gidebilen yaşlanmaya bağı sarkma ve kırışıklık durumlarında da etkili olan cihaz, güneşe ve hamilelik durumuna bağlı olarak görülen lekeleri etkin şekilde çözebilmektedir.

 

Nd Yag Lazer Epilasyon Cihazı ile Q Switched Nd Yag Lazer Uygulaması

Q switched nd yag lazer cihazı uygulama esnasında oldukça acısız ve ağrısız bir etki yaratarak, kısa sürede verimli sonuç vermektedir. Ayrıca, cihazın rahat uygulanabilir olması çoğu zaman kişilerde herhangi bir lokal anestezi durumunu da gerektirmemektedir. Uygulama esnasında herhangi bir acı hissi oluşmamasına karşın bazı durumlarda uygulama sonrasında doku üzerinde hafif şekilde kabuklanma görülebilir. Fakat bu durum nd yag lazer epilasyon cihazı uygulamalarında da oluşan durumlardan biridir. Genel olarak geçici şekilde görülen bu durum, dokunun yenilenmesi ile birlikte eski halinde daha parlak bir dokunun var olmasını sağlamaktadır. Uygulama sadece cilt yüzeyinde bulunan hasarı ve deformasyonlu bölge üzerinde uygulanmaktadır. Bu nedenle, diğer doku yüzeyine zarar vermemektedir.

 

Nd Yag Lazer Epilasyon Cihazı ile Q Switched Nd Yag Lazer Uygulaması Özellikleri Nelerdir?

Cilt yüzeyinde renk değişiminden lekelenmelere karşı pek çok problem üzerinde etkili olan q switched nd yag lazer cihazı, farklı dalga boylarına sahip 532 ve 1064 nm olmak üzere lazer ışınları sayesinde problemler üzerinde etkili olmaktadır. Kısa ve kalıcı şekilde problemlerin çözümünü sağlayan cihaz, sağlık açısından da oldukça avantajlıdır. Termal zararı en aza indirilerek sağlık unsurunu en iyi şekilde yansıtan lazer cihazı, nd yag lazer epilasyon cihazı uygulamaları gibi nokta atışı yaparak, cilt dokusunun yenilenmesini sağlamaktadır. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Fiyat Talep Formu

Kullanım koşullarını kabul ediyorum.