Cutera CoolGlide CV

Ekleyen: Andromed Ltd. Ekleme Tarihi: . Eklenen Kategori(ler)Başlıklar

Cutera CoolGlide CVCutera CoolGlide CV ‘nin yüksek çıkış güçlü, long pulse teknolojisi,ince telenjektezilerden,geniş derin retiküler bacak damarlarına kadar tüm vasküler lezyonları tedavi imkanı , yanısıra kullanıcılara ve bronz ten dahil tüm cilt tiplerine,ince-kalın bütün kıl tiplerine kalıcı epilasyon tedavilerini uygulayabilme imkanı sağlamaktadır

Başlıktaki spot size kadranını çevirerek kolayca ayarlanabilir.Anında değişebilen 3,5,7,10 mm spot çapı özelliği ve Clearwiev teknolojisi ile tedavi alanında kusursuz görüş imkanı sağlayan rahat kullanım özelliğine sahiptir.

Coolglide güneşte bronzlaşmış tenlere bile uygulama imkanı sağlar. Artık bütün yıl boyunca epilasyon yaptırabilirsiniz ve cildinizin renginin açılmasını beklemek zorunda değilsiniz. Kalıcı epilasyon için FDA onayı almış olan CoolGlide’ın uzun dönemli kalıcı sonuçları kanıtlanmıştır.

Benzersiz kontakt soğutucu ile güvenli ve hızlı tedavi imkanının yanısıra düşük sarf malzemesi ve upgrade imkanı…

Cutera CoolGlide CV Ürün Özellikleri

 Coolglide teknik spesifikasyonlar:

  • Dalgaboyu: 1064 nm
  • Enerji yoğunluğu: 5-300 J/cm²
  • Atış süresi: 1-300 msn
  • Spot çapı: 3,5,7,10 mm
  • Tekrar hızı: 0.5,0.8,1.0,1.2,1.5,2.0 Hz
  • Epidermal koruma: Kontakt-sıcaklık regülasyonlu devamlı epidermal soğutma

Kılcal Damar Tedavisi

Son yillarda lazer tedavileri çok büyük asama kaydetmistir. Son Zamanlarda lazerler pek çok alanda sağlam bir şekilde kullanilmaktadir. Bu gelismeler özellikle bacak varislerinin mavi ve kirmizi renkte olanlarinda, yüzde ve vücudun herhangi bir yerindeki damar genislemelerinin lazerle tedavisini olanakli kilmistir. Lazerle tedaviler giderek popüler olmaktadir. Çünkü yan tesirleri çok azdir ve tedaviden anında ardından hastanin, günlük aktivitelerine dönmesi mümkündür.
CoolGlide Excel klinik olarak gösterişli yüz ve bacak damar lezyonlari tedavisini uygulayan ilk 1064 nm Nd: Yag lazerdir. “atis süresi, spot çapi ve güç” ün hakikat bagimsiz denetimi ile baska Nd:yag lazerler dahil diger sistemlerden daha çok damar tedavi imkani Cutera sistemi ile saglanabilir.

Cutera CoolGlide CV Neleri Tedavi Eder?

Tüm vasküler lezyonlar, Port wine stain (sarap lekesi), Ince hemanjiomları tedavi edilebilmektedir.

Cutera CoolGlide CV Başlık Yapıları

Basliginda ayarlanabilen çap miktarı yardımıyla 3, 5, 7 mm lik damarlari rahatlıkla tedavi edebilir.
Bakir sogutma tabakasi yardımıyla dokunulan bölgeyi aninda sogutur.
Uygulama sirasinda anestezi yapilmasina sebep yoktur. Tolere edilebilir bir acisi vardir. Uygulama sirasinda bir takim damarlar aninda yok olurken bazilarinin rengi koyulasir. 4-8 hafta içinde bu bölgeden tamamıyla kaybolmus olur.

Cutera CoolGlide CV Tedavi Ne Kadar Sürer?

Uygulama sonrasinda epitelize edici krem, olusan hasarin derecesine yönelik steroidli kremler kullanilir. Kesinlikle günesten korunulmalidir. Çoğunlukla bir ya da iki seans yeterlidir.2 seans arasi aşağı yukarı 3-4haftadir. Bununla birlikte tedavi sayisi damarlarin sayisi, rengi ve büyüklügüne yönelik degisebilir. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Etiketler:, , ,

Geri Bildirim gönder...

Andromed Ltd.

Andromed, özellikle üroloji ve dermatoloji branşlarında öncü ve yenilikçi misyonuyla Türkiye pazarında cihaz satışı, teknik ve tıbbi destek konularında faaliyetlerini sürdürmektedir.

Fiyat Talep Formu

Kullanım koşullarını kabul ediyorum.