Cutera CoolGlide CV

Ekleyen: Andromed Ltd. Ekleme Tarihi: . Eklenen Kategori(ler)Başlıklar

Cutera CoolGlide CVCutera CoolGlide CV ‘nin yüksek çıkış güçlü, long pulse teknolojisi,ince telenjektezilerden,geniş derin retiküler bacak damarlarına kadar tüm vasküler lezyonları tedavi imkanı , yanı sıra kullanıcılara ve bronz ten dahil tüm cilt tiplerine,ince-kalın bütün kıl tiplerine kalıcı epilasyon tedavilerini uygulayabilme imkanı sağlamaktadır

Başlıktaki spot size kadranını çevirerek kolayca ayarlanabilir. Anında değişebilen 3,5,7,10 mm spot çapı özelliği ve Clearwiev teknolojisi ile tedavi alanında kusursuz görüş imkanı sağlayan rahat kullanım özelliğine sahiptir.

Coolglide güneşte bronzlaşmış tenlere bile uygulama imkanı sağlar. Artık bütün yıl boyunca epilasyon yaptırabilirsiniz ve cildinizin renginin açılmasını beklemek zorunda değilsiniz. Kalıcı epilasyon için FDA onayı almış olan CoolGlide’ın uzun dönemli kalıcı sonuçları kanıtlanmıştır.

Benzersiz kontakt soğutucu ile güvenli ve hızlı tedavi imkanının yanısıra düşük sarf malzemesi ve upgrade imkanı…

Cutera CoolGlide CV Ürün Özellikleri

 Coolglide teknik spesifikasyonlar:

  • Dalgaboyu: 1064 nm
  • Enerji yoğunluğu: 5-300 J/cm²
  • Atış süresi: 1-300 msn
  • Spot çapı: 3,5,7,10 mm
  • Tekrar hızı: 0.5,0.8,1.0,1.2,1.5,2.0 Hz
  • Epidermal koruma: Kontakt-sıcaklık regülasyonlu devamlı epidermal soğutma

Kılcal Damar Tedavisi

Son yıllarda lazer tedavileri çok büyük aşama kaydetmiştir. Son zamanlarda lazerler pek çok alanda sağlam bir şekilde kullanılmaktadır. Bu gelişmeler özellikle bacak varislerinin mavi ve kırmızı renkte olanlarında, yüzde ve vücudun herhangi bir yerindeki damar genişlemelerinin lazerle tedavisini olanaklı kılmıştır. Lazerle tedaviler giderek popüler olmaktadır. Çünkü yan etkileri çok azdır ve tedaviden anında ardından hastanın, günlük aktivitelerine dönmesi mümkündür.
CoolGlide Excel klinik olarak gösterişli yüz ve bacak damar lezyonları tedavisini uygulayan ilk 1064 nm Nd: Yag lazerdir. “atış süresi, spot çapı ve güç” ün hakikat bağımsız denetimi ile başka Nd:yag lazerler dahil diğer sistemlerden daha çok damar tedavi imkanı Cutera sistemi ile sağlanabilir.

Cutera CoolGlide CV Neleri Tedavi Eder?

Tüm vasküler lezyonlar, Port wine stain (sarap lekesi), İnce hemanjiomları tedavi edilebilmektedir.

Cutera CoolGlide CV Başlık Yapıları

Başlığında ayarlanabilen çap miktarı yardımıyla 3, 5, 7 mm lik damarları rahatlıkla tedavi edebilir.
Bakir soğutma tabakası yardımıyla dokunulan bölgeyi anında soğutur.
Uygulama sırasında anestezi yapılmasına gerek yoktur. Tolere edilebilir bir acısı vardır. Uygulama sırasında bir takim damarlar anında yok olurken bazılarının rengi koyulaşır. 4-8 hafta içinde bu bölgeden tamamıyla kaybolmuş olur.

Cutera CoolGlide CV Tedavi Ne Kadar Sürer?

Uygulama sonrasında epitelize edici krem, oluşan hasarın derecesine yönelik steroidli kremler kullanılır. Kesinlikle güneşten korunulmalıdır. Çoğunlukla bir ya da iki seans yeterlidir. 2 seans arası aşağı yukarı 3-4 haftadır. Bununla birlikte tedavi sayısı damarların sayısı, rengi ve büyüklüğüne göre değişebilir. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Etiketler:, , ,

Geri Bildirim gönder...

Andromed Ltd.

Andromed, özellikle üroloji ve dermatoloji branşlarında öncü ve yenilikçi misyonuyla Türkiye pazarında cihaz satışı, teknik ve tıbbi destek konularında faaliyetlerini sürdürmektedir.

Fiyat Talep Formu

Kullanım koşullarını kabul ediyorum.

Whatsapp 7/24