CoolGlide Excel

Ekleyen: Andromed Ltd. Ekleme Tarihi: . Eklenen Kategori(ler)Başlıklar

CoolGlide ExcelCoolGlide Excel‘in yüksek çıkış güçlü,long pulse Nd:YAG teknolojisi,kullanıcılara bütün vasküler lezyon tedavilerini ve bronz ten dahil tüm cilt tiplerinde,ince-kalın kıl tiplerinde kalıcı epilasyon tedavilerini uygulayabilme imkanını sağlıyor.

Anında değişebilen 3,5,7,10 mm spot çapı özelliği ve clearview teknolojisiyle tedavi alanında kusursuz görüş imkanı sağlayan rahat kullanım özelliğine sahiptir.

Geniş derin retiküler bacak damarları,ince telenjektaziler, spider anjiyomlara kadar tüm vasküler lezyonları tedavi imkanı sağlayan rahat kullanım özelliğine sahiptir.

Coolglide excel’in yüksek çıkış güçü ince- kalın kıllarda,bronz ten dahil tüm cilt tiplerinde kalıcı epilasyon yapılmasını sağlar.

Ürün Özellikleri

 Coolglide Excel teknik spesifikasyonlar:

  • Dalgaboyu:1064 nm
  • Max çıkış gücü: 4700 watt
  • Enerji Yoğunluğu: 5-300 J/cm2
  • Atış Süresi: 1 – 300 msn
  • Spot çapı: Entegre 3-5-7-10 mm
  • Tekrar hızı: 0.5,0.8,1.0,1.2,1.5,2.0 Hz
  • Epidermal koruma: Kontakt-sıcaklık regülasyonlu devamlı epidermal soğutma

CoolGlide Excel ile ilgili konunun dışında bunlara da bakınız;

Lazerle Kılcal Damar Tedavisi Nedir?

Lazerle kılcal damar tedavisi diğer tedavilerden çeşitli olarak fazla süre harcamadan istenmeyen damarları operasyonsuz yok eden devrim niteliğinde bir yoldur. Lazer tedavisi hızlıdır, kolaylıkla uygulanabilir. En güzeli de tedavi olduğunuzda derinizde kısa müddetli kızarıklık, ödem ve kabuklanma dışarısında kalıcı bir hasar oluşmaz. Lazerle kılcal damar tedavisinin FDA aracılığıyla dermatolojik kullanımı onaylanmıştır.

Kılcal Damar Tedavisiinde Ağrı Oluyor mu?

Lazer tedavisi yüz ve bacakta pek çok bölgeye rahatlıkla uygulanabilir. Acı hissi azdır. Bazen hassas bireyler amacıyla krem olarak lokal anestezik madde kullanılabilir. Tedaviden sonra makyaj yapılabilir. Erkek ve bayan herkese uygulanabilir.

Kılcal Damar Tedavisi Hangi Bölgelere Uygulanır?

Vücutta her şekilde meydan tedavi edilebilir. Tedavi hızlıdır.

Kılcal Damar Tedavisi Ne Kadar Sürer?

Lazer tedavileri çabuk ve kolaydır. Pek çok hasta öğlen tatilinde dahi tedavi olabilir. Tedavi süresi yapılan bölge ve damar yoğunluğuna bağlı olarak 15-60 dakika içinde değişir. Tedavi sonrasında günlük yaşama rahatça devam edilebilir.

Kılcal Damar Tedavisinin Yan Etkileri Nelerdir?

İşlemden hemen sonra geçici ödem, kızarıklık, 1-2 gün içerisinde kabuklanma olabilir. Ödem ve kızarıklık çok kısa zamanda geriler. Kabuklanma aşağı yukarı 7-10 gün içerisinde iyileşir. Nadiren bölgede kabarıklar oluşabilir ya da deri değişikliği yapabilir. Bu yan etkiler de kalıcı değildir. İşlem esnasında acı hissi azdır. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Etiketler:, , ,

Geri Bildirim gönder...

Andromed Ltd.

Andromed, özellikle üroloji ve dermatoloji branşlarında öncü ve yenilikçi misyonuyla Türkiye pazarında cihaz satışı, teknik ve tıbbi destek konularında faaliyetlerini sürdürmektedir.

Fiyat Talep Formu

Kullanım koşullarını kabul ediyorum.