Erbium Lazer

Ekleyen: Fraksiyonel Lazer Ekleme Tarihi: . Eklenen Kategori(ler)Uncategorized

Tüm cilt hastalıklarının tedavisinde kullanılan erbium lazer yöntemi hemen hemen herkesin vücut ve cilt sorunlarına çare olmaktadır. Aşırı yağlanmadan, yüzdeki kırışıklıklara kadar birçok sorunu çözen ve tedavi süreci başlatan erbium lazer ile her anlamda daha rahat bir tedavi süreci geçirebilir ve istediğiniz görünüme ulaşabilirsiniz. Yağ aldırmak isteyen bayanlar uzun uzun diyet programlarına katılmalarına gerek kalmadan çok kısa bir sürede yağlarından kurtulma şansını elde etmektedirler.

Ağız ve göz kenarlarındaki çizgilerin de giderilmesini sağlayan erbium lazer yöntemi tüm kırışıklıklardan kurtularak daha kolay bir şekilde eski güzelliğinize kavuşarak daha genç görünebiliyorsunuz. Erbium lazer sadece yağ ve kırışıklık tedavisinde kullanılmıyor aynı zamanda cilt lekeleri konusunda sıkıntı yaşayan insanlar da bu tedaviden faydalanma şansına sahipler. Ciltte derinlerde oluşan lekeleri dahi gidererek daha pürüzsüz bir cilde kavuşmanızı sağlayacaklardır. Bu konuda oldukça iyi sonuçlar verdiği için uzun uzadıya cilt ilaçları kullanmanıza da gerek kalmıyor.

Erbium Lazer Tedavisi Ne Kadar Sürer?

 Erbium lazer ile her bakımdan cilt izlerinden lekelerinden ve vücudunuzdaki aşırı yağlardan kolay bir şekilde kurtulabilirsiniz. Her zaman yaptırabileceğiniz bu tedavi sürecinin ne kadar süreceği konusunda kesin bir şey söylemek mümkün olmamaktadır. Ancak doktor kontrolünden sonra işlem yaptırmak istediğiniz alanın sorunlarının ne kadar büyük olması ile ilgili olarak bir tedavi süreci oluşturulmaktadır.

Belirli periyotlarda alacağınız seans şeklindeki tedaviler sonunda istediğiniz görünüme kavuşmanız oldukça kolaydır. Erbium lazer sayesinde her bakımdan daha genç ve güzel görünebilirsiniz. Erbium lazer her cilt tipine rahatlıkla uygulandığı için herkes bu tedaviden yararlanabilir. Cildin yağlı olması ya da kuru olması tedaviyi aksatmayacaktır. Her cildin kendi yapısına göre hazırlanarak o şekilde bir tedavi uygulanacaktır.

Lazer tedavisinden yararlanamayacak olan bazı insanlar bulunmaktadır. Erbium lazer tedavisinden yararlanamayacak olan bu kişiler genel olarak hamile olanlar, bebek emzirenler, herhangi bir ciddi hastalık taşıyanlar bu tedaviden yararlanamayacaklardır. Bayanların hamile olması sonraki dönemde yaptıramayacakları anlamına gelmemektedir. Aksine hamilelik dönemi sona ererek emzirme dönemini de geçirdikten sonra bu tedaviyi uygulayabilirler. Seans olarak doktorun sizi görmeden bir şey söylemesi mümkün değildir. O yüzden önceden bir muayene edilerek ona göre bir seans uygulanabilmektedir.

Cildini yenilemek ve daha genç görünmek isteyen insanlar için oldukça ideal bir yöntemdir. Gençlik dönemlerinden kalan sivilce, akne gibi lekeleri de gideren bu tedavi süreci her bakımdan pürüzsüz bir cilde sahip olmanızı sağlamaktadır. Fiyatları konusunda da ön muayeneyi yaptırdıktan sonra doktorunuzdan öğrenebilirsiniz.

Geri Bildirim gönder...

Yorum Yaz

Fiyat Talep Formu

Kullanım koşullarını kabul ediyorum.