Erbium Lazer Cihazı Fiyatları

Ekleyen: Fraksiyonel Lazer Ekleme Tarihi: . Eklenen Kategori(ler)Uncategorized

Birçok farklı cilt tedavisinde büyük bir etki yaratan erbium lazer cihazı fiyatları belirlemek adına öncelik olarak hastanın muayeneye alınması gerekmektedir. Dalga boyu özelliği kullanılarak tedavi uygulanan bu yöntem infrared ışını olarak da bilinmektedir. Uygulamada her ne kadar lazer ışınları gözle görünür olmasa da, müdahale edilmiş olan ciltteki deri bölümü çok kısa sürede algılamaktadır.

Dermis ve epidermis kısmına hızlı şekilde iner ve bu iki nokta arasındaki dokular içinde bulunan su molekülleri aracılığı ile emilir. Bu kaliteli ve oldukça olumlu sonuçlar doğuran uygulama için erbium lazer cihazı fiyatları hastanın ne gibi bir sorunu olduğuna bağlı bir şekilde değişiklik göstermektedir. Aynı zamanda sunulan uygulama ile cildin müdahale yapıldığı yerde soyulmalar başlar ve cilt bu tür bir soyulma sayesinde cilt kendisini oldukça hızlı bir şekilde yenileme süreci içerisine alır.

Erbium Lazer İle Hangi Kısımlar Tedavi Edilir?

Hasara yol açmadan ısı yolu ile su moleküllerine müdahale eden bu teknoloji, erbium lazer cihazı fiyatları ile yüksek fiyat çıkarmamaktadır. Aynı zamanda bu uygulama ile vücudun birçok değişik noktasına müdahale edilebilmektedir. Bunlar arasında;

-Bir yandan Epidermal lezyonlar için bir yandan da dermal lezyonlar adına tedavi uygulaması yapılmaktadır.

-Diğer bir noktada yüz çevresindeki dudak etrafında ve aynı zamanda göz çizgilerine müdahale edilebilmektedir.

-Tedavi noktasında erbium lazer cihazı fiyatları tüm bu operasyonların şekline göre değişirken, cildin her hangi bir kısmında bulunan cilt izlerine de ulaşılıp müdahale etme fırsatı sunmaktadır.

-Aynı zamanda aşırı yağlanma olmasını ve cilt lekelerini de kısa bir sürede temizlemektedir.

Bu kısımlara son derece rahat bir tedavi uygulaması yapılabilen bir sistem olan erbium lazer cihazı fiyatları ile de ister tek bir kısmı istenirse de birçok farklı nokta için kombin şeklinde uygulama hizmeti alınabilir.

Erbium Lazer Kimlere ve Hangi Tür Ciltlere Uygulanabilir?

Her türlü ten rengine bu uygulama yapılabileceği gibi yine tüm değişik ciltlere de uygulama sunulabilmektedir. Üstelik erbium lazer cihazı fiyatları cilt ya da ten rengine göre de her hangi bir değişiklik yaratmamaktadır. Bunun yanı sıra bu cilt yenileme sistemi bebek emzirmeyen ya da hamile olmaya herkes adına uygulanabilir. Bir de bu operasyonu yapacak olan kişi her hangi ciddi bir hastalık geçirmemiş olması gerekmektedir.

Büyük küçük herkese uygulanabilecek olan erbium lazer cihazı fiyatları bu noktada her hangi bir yaş kriteri bulunmamaktadır. Bu noktada önemli olan hastanın cildi üzerinde uygulanacak olan kısım ya da kısımların derecesi ve alanı ile alakalıdır. Aynı zamanda erbium lazer cihazı fiyatları hasta tarafından alınacak olan seans süresi ya da sayısı ilgili olarak da fiyat noktasında bir takım değişiklikler yaratabilir.

Geri Bildirim gönder...

Yorum Yaz

Fiyat Talep Formu

Kullanım koşullarını kabul ediyorum.

Whatsapp 7/24