Fractional Co2 Laser

Ekleyen: Andromed Ekleme Tarihi: . Eklenen Kategori(ler)Uncategorized

Cynosure Alexandrite Lazer Cihazları ve Fractional Co2 Laser Teknolojisi

Bugüne kadar uygulanan pek çok cihazdan farklı olarak fractional co2 laser teknolojisi, üst düzey radyofrekans etkisi sayesinde çoğu dermatolojik cerrahi işlem ve estetik operasyonlarının yerini tutmaktadır. Özellikle cilt yüzeyinde bulunan ve estetik açıdan problemli olan cilt dokularının yenilenmesini sağlayarak, sağlıklı bir cilde sahip olunmasına yardımcı olmaktadır. Bu işlevini yerine getirirken yapılan müdahaleler ile kolajen üretimini artırır ve dokuların hızlı şekilde tedavi edilmesini sağlar. Uzman kişilerde uzun yıllar boyunca üzerinde çalışılan ve büyük bir bilgi birikimi sonucunda üretilen cihaz, darbe şekli tasarımı adıyla da sağlık sektörü içerisinde tanınmaktadır. Cilt düzeyinde farklı problemlere sahip olan değişik bölgelere yapılan müdahaleler ile bu müdahalelerin olumlu sonuçları ile tanınan cihaz, pek çok sağlık merkezinin tercih ettiği ürünlerden biridir. Cynosure alexandrite lazer cihazları gibi sağlık sektörünün öncü ürünlerinden olan lazer cihazları kişisel bakım ve fiziksel güzellik anlamında farklı işlevlere sahiptir.

 

Fractional Co2 Laser

Cynosure Alexandrite Lazer Cihazları ve Fractional Co2 Laser Özellikleri

Sağlık sektörünün teknolojik açıdan gelişmesi sonucunda üretilen tüm cihazlar yüksek güvenilirlik testlerine tabii tutulmaktadır. Fractional co2 laser cihazı da termal zararı minimuma indirerek, güçlü güvenilirlik aşamalarından geçmiş ve kişisel bakım açısından oldukça başarılı bir üründür. Cilt yüzeyinde bulunan ufak lekelerden başlayarak, cilt dokusu altında yer alan derin problemlere kadar pek çok cilt kusurunun kapatılarak cildin yenilenmesinde yardımcı olmaktadır. Ayrıca yaptığı tüm müdahalelerde tedavi sürecini en aza indirerek güçlü çözüm imkanları sunan cihaz, piyasada herhangi bir cerrahi operasyon olmadan yapılan etkin tedavi yöntemlerinden biridir. Cynosure alexandrite lazer cihazları gibi sağlık sektörü içerisinde yer alan tüm cihazlar genel olarak aynı faaliyeti göstermekle birlikte, cihazlarda teknolojik yenilenme sağlandığı için her geçen gün farklı alanda hizmet sunmaktadır.

 

Cynosure Alexandrite Lazer Cihazları ve Fractional Co2 Laser Hangi Durumlarda Uygulanabilir?

Fractional co2 laser cihazı vücudun farklı bölgelerinde uygulanabilen özelliğinin yanı sıra genel olarak cilt yüzeyinde bulunan tüm problemlere karşı uygulanabilmektedir. Özellikle yaş ilerlemesine bağlı olarak ortaya çıkan lekelenme, yaşlılık izleri, kırışıklık ve sarkma gibi durumlarda fractional co2 laser teknolojisi oldukça başarılı sonuçlar sunmaktadır. Gelişmiş müdahale alanları ile birlikte boyun, dekolte bölgesi ve göz çevresinde de rahatlıkla kullanılabilen lazer cihazı tüm cilt kusurlarını kapatarak, cildin sağlıklı bir yapıya kavuşmasını sağlamaktadır. Cynosure alexandrite lazer cihazları gibi ürünler daha çok epilasyon alanında hizmet verdiği için amaç anlamında fractional co2 laser cihazına göre farklılık göstermektedir.

 

Cynosure Alexandrite Lazer Cihazları ve Fractional Co2 Laser Etki Alanları

Cynosure alexandrite lazer cihazları istenmeyen tüyler üzerinde başarılı sonuçlar elde ederken, cilt problemlerine karşı üretilen lazer cihazları genel olarak cildin yenilenmesini sağlayan cihazlardır. Farklı sebeplerde oluşmuş yara izleri başta olmak üzere, sivilce ve aknelere bağlı oluşan lekelenmelerin çözümünde fractional co2 laser teknolojisi kullanılmaktadır. Yaşlanmaya bağlı olarak görülen kırışıklık ve göz çevresindeki izler bu cihaz yardımı ile kolaylıkla yok edilebilmektedir. Bunun yanı sıra pek çok cilt kusuru ürünün kolajen etkisi yaratması sebebiyle kolaylıkla cilt yüzeyinden başarılı şekilde uzaklaştırılmaktadır. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Etiketler:,

Geri Bildirim gönder...

Yorum Yaz

Fiyat Talep Formu

Whatsapp 7/24