Fraksiyonel CO2 Lazer

Ekleyen: Fraksiyonel Lazer Ekleme Tarihi: . Eklenen Kategori(ler)Uncategorized

Bu güne kadar hiçbir cihazın sunmadığı dokusal bir müdahale imkânı veren fraksiyonel co2 lazer, dermatolojik cerrahi ve estetik açıdan üst düzey bir radyofrekans etkisi yaratmaktadır. Yaptığı etki, dokulara uygulanan müdahale ile bu noktalarda kolajen üretimini arttırarak vücudun yenilenmesi açısından hızlı bir gelişim fırsatı sunmaktır.

 

Birçok değişik cilt kusurlarını bu sayede büyük bir oranda bertaraf etme imkânı vermektedir. Yaşlanmaya karşı savaş açan bu kaliteli lazer cihazı, vücutta oluşan sarkma ya da kırışıklığa müdahale ederek düzeltmektedir. Müdahale izni verilmediği düşünülen boyun, göz çevresi ve dekolte kısımlarına fraksiyonel co2 lazer ile tedavi etme imkânı bulunmaktadır.

Fraksiyonel CO2 Lazer Nasıl Bir Etkiye Sahiptir?

 

Çok uzun yıllar içerisinde oluşan büyük bir bilgi birikimi sonucu üretilen fraksiyonel co2 lazer, darbe şekli tasarımı adı ile bilinmektedir.En ulaşılması mümkün olmayan cildin birçok farklı noktalarına müdahale ederek son derece olumlu sonuçlar doğurmaktadır.

Fraksiyonel CO2 Lazer Cihazının Ne Tür Özellikleri Bulunmaktadır?

 

Fraksiyonel co2 lazer, yüksek güvenlik imkânı sunarken termal zararı en düşük seviyeye çekerek aynı zamanda hızlı iyileşme sürecine imza atmaktadır. Her iki kısım açısından cildin yüzeysel noktalarındaki birçok farklı cilt sorununa müdahale edilebilmekte ve bununla birlikte daha derin doku kısımlarına da ulaşılabilmektedir. Bu alandaki birçok farklı tedavi işlemleri arasında öncü olan fraksiyonel co2 lazer, kısa bir seans süreci arkasından birçok farklı cilt sorununa büyük oranda çözüm sunan en güçlü lazer cihazı olarak ön plana çıkmaktadır.

 

 Fraksiyonel Co2 Lazer Cihazının Hangi Noktalara Etki Eder?

 

Hiçbir operasyonun müdahale edemediği yerlerdeki cilt sorununa olumlu etkiler sunan fraksiyonel co2 lazer ile son derece güçlü sonuçlar elde edilmektedir. Yapılan müdahaleler arasında;

 

-Birçok insanın başından geçen ve bir türlü iyileşmeyen yara izlerine müdahale şansı bulunmaktadır ve büyük oranda olumlu etki yaratmaktadır.

-Yaşlanmaya karşı vücudun farklı noktalarındaki sarkmalara etki ederek hızlı bir gelişim sağlamakta ve dokuların eski haline dönmesini sağlamaktadır.

-Göz çevresinde oluşan ve hiçbir müdahaleye izin vermeyen noktalara kolayca ulaşılmakta ve bu noktalarda kolajen üretimine büyük bir imkân sunulmaktadır.

 

Birçok farklı cilt gerdirme ya da cilt cerrahisi için fraksiyonel co2 lazer tedavisi ile hızlı bir iyileşme sürecine girmek mümkündür.

Geri Bildirim gönder...

Yorum Yaz

Fiyat Talep Formu

Kullanım koşullarını kabul ediyorum.

Whatsapp 7/24