Fraksiyonel Erbium Lazer

Ekleyen: Fraksiyonel Lazer Ekleme Tarihi: . Eklenen Kategori(ler)Uncategorized

Fraksiyonel Erbium Lazer Nedir?

Lazer tedavilerinin gelişme kaydetmesi ile birlikte bayanların birçok güzellik sorunu da aşılmış oldu. Bu sayede birçok cilt problemi aşıldığı gibi kırışıklıklardan da kurtulan hanımlar yaşlarını ortaya seren ne varsa hepsinden kurtulmuş oluyorlar. Fraksiyonel erbium lazer sayesinde hiçbir cilt problemi ile karşılaşmadan son derece hoş bir cilt ile gezebiliyorlar.Her bakımdan güvenilir bir cilt tedavisi sunmaktadır. Bu tedavinin kalıcı olması da sizlere ayrı bir avantaj sağlamaktadır.

Her sene yaptırmak zorunda kalmayacağınız tedavi sayesinde her bakımdan kendinizi daha güzel ve daha bakımlı hissedebilirsiniz. Fraksiyonel erbium lazer sayesinde tüm ağız ve göz kenarlarındaki kırışıklıklardan kurtularak daha pürüzsüz bir cilde kavuşabiliyorsunuz. Bunun yanı sıra bu lazer sayesinde birçok cilt sorununa da çözüm bulmanız mümkündür. Fraksiyonel erbium lazer her cilt tipine de uygulanabildiği için herkesin bu lazer tedavisinden yararlanabilme şansı da bulunmaktadır. Eski lazer yöntemlerine göre daha da etkili olan bu fraksiyonel erbium lazer her bakımdan daha etkili bir sonuç vermektedir.

Fraksiyonel Erbium Lazerin Yan Etkisi Var Mıdır?

Lazer tedavilerinde oluşan yan etkilerin bu lazer tedavisinde görülmemesi özellikle de bayanları bu yönde bir tedavi sürecine teşvik etti. Uzmanlar tarafından gerçekleştirilen fraksiyonel erbium lazer ile her bakımdan pürüzsüz bir tene kırışıksız bir cilde kavuşabilirsiniz. Tedavi sürecinin ne kadar süreceğini ancak sizleri ön muayeden geçiren doktorunuz bilebilmektedir. Çünkü bu konuda çok daha ağır cilt lekeleri olan insanların tedavisi daha uzun sürerken hafif lekeler birkaç seansta yok edilebilmektedir. Fraksiyonel erbium lazer sayesinde bebeksi bir cilde kavuşmak hayal değil. Fraksiyonel erbium lazer tedavisinde her yaş grubunda yapılan işlemler mevcut olduğu kadar yağlı veya kuru tüm cilt tiplerine de uygulanmaktadır.

Her bayan bu tedaviden yararlanırken sadece hamile bayanlar, bebek emzirenler ve ciddi hastalıkları olanların bu tedaviden yararlanmaları mümkün değildir. Ancak hamile bayanlar bebeklerine süt verme dönemlerini bitirdikten sonra fraksiyonel erbium lazerden yararlanabilirler. Farklı tedavi süreçleri olduğu için mutlaka öncesinde bir ön muayeneye girmeniz gerekmektedir. Diğer lazer tedavilerine göre kalıcı ve kesin sonuç veren fraksiyonel erbium lazer cilt sağlığı için en iyi çözümleri sunmaktadır.

Lazer tedavisinde her şekilde cildinizi yeniden tazeleyecek ve her zaman sağlıklı bir cilt ile dolaşabileceksiniz. Bu konuda oldukça iyi tedavi sonucu veren lazer sistemi hem bayanların hem de beylerin faydalanabileceği imkânlar doğurmaktadır. Herkesin cilt sorununa kesin çözüm veren nadir lazer tedavilerinden birisidir.

Geri Bildirim gönder...

Yorum Yaz

Fiyat Talep Formu

Kullanım koşullarını kabul ediyorum.

Whatsapp 7/24