Fraksiyonel Lazer Cihazları

Ekleyen: Fraksiyonel Lazer Ekleme Tarihi: . Eklenen Kategori(ler)Blog

Fraksiyonel Lazer Cihazları ile ilgili olarak CO2 Fraksiyonel RF lazerler cildin bütün yüzeyini soymak yerine, arada saglam alanlar birakarak cildi soyan lazerlerdir. Olusan hasarlar mikroskopik boyutta oldugu için cildin kendini toparlamasi bir sürü hizli olmaktadir.

CO2 Fraksiyonel Lazer yüzeyel ve derin kirisikliklarin tedavisinde ,cildin elastikiyetini arttirmada,sivilce izleri, yanik izleri, operasyon izleri, leke ve deri çatlaklarinda kullanilan en etkili tedavi metotları haline gelmistir. CO2 Fraksiyonel RF lazer sonrasinda; cilt daha parlak ve canli bir görünüm alir. Cildin gerginligi artar, gözenekleri sikilastirir. Ince seyreder azalir, derin seyreder yüzeysellesir. Akne scarlari ciddi derecede ortadan kaybolur. Ciltteki nitelik ve ton farklari azalir.

Fraksiyonel Lazer Cihazları

Cutera Pearl Fraksiyonel

Pearl Fraksiyonel sadece yaşlıklık tedavisi ve cilt tedavisi için mükemmelleştirilmiş yeni, hacim verici, fraksiyonel lazer olarak bilinmektedir. Pearl Fraksiyonel hasta deneyim ve iyileşme süresi için en iyi kombinasyonunu sunar. Hastalar kahverengi lekeler, güneş hasarı, tonu ve doku gelişmeleri görmek ve belirgin pürüzsüz, parlak bir cilt imkanı sunmaktadır.

Deka SmartXide Touch DOT/RF (CO₂ + Radyofrekans)

SmartXide Touch, etkili tek neokollajenezis stimülasyonu ile dokularda inanılmaz tek gayret sarf ederek ten kusurlarini muhteşem biçimde düzeltir. Kirisiklik ve sarkiklar benzeri yaşlanma tesirlerine karsi kök hücrelere ulaşarak hücrelere etki eder. Ayrica simdiye kadar boyun, dekolte bölgeleri ve perioküler alan benzeri iyileştirme edilemez olarak düsünülen bölgeler için ideal bir lazer sistemidir.

Deka SmartXide² DOT/RF (CO₂ + Radyofrekans + Diode)

Smartxide², dokularda yepyeni kolajen üretiminin uyarilmasina özel tesiri ile ten kusurlarini düzeltir, kirisikliklar ve sarkmalarda oldugu benzeri yaslanmanin tesirlerine karsi savasir. Ayrica simdiye kadar boyun, dekolte ve periokuler meydan (göz etrafı) benzeri iyileştirme edilemeyen bölgeler olarak görülen alanlar için uygundur. Müthiş bir kaliteye sahip, tecrübelerden yararlanılarak geliştirilen bu cihaz olağandışı özellikleri sayesinde herkesin dikkatini çekiyor.

Fraksiyonel Lazer Cihazları hakkında ve tedavi şekilleri ile ilgili konuları sitemizde bulabilirsiniz. Daha fazla bilgi almak için deneyimli uzmanlarımız size yardımcı olacaklardır.

Deneyimli uzmanlarımızdan bilgi almak için http://www.fraksiyonellazer.org/iletisim adresinden bize ulaşabilirsiniz veya http://www.fraksiyonellazer.org/fiyat-talep-formu adresinden bize yazabilir bilgi alabilirsiniz.

 

 

Etiketler:, , ,

Geri Bildirim gönder...

Yorum Yaz

Fiyat Talep Formu

Kullanım koşullarını kabul ediyorum.