Fraksiyonel Lazer Cihazları

Ekleyen: Fraksiyonel Lazer Ekleme Tarihi: . Eklenen Kategori(ler)Blog

Fraksiyonel Lazer Cihazları ile ilgili olarak CO2 Fraksiyonel RF lazerler cildin bütün yüzeyini soymak yerine, arada saglam alanlar birakarak cildi soyan lazerlerdir. Olusan hasarlar mikroskopik boyutta oldugu için cildin kendini toparlamasi bir sürü hizli olmaktadir.

CO2 Fraksiyonel Lazer yüzeysel ve derin kırışıklıkların tedavisinde ,cildin elastikiyetini arttırmada,sivilce izleri, yanık izleri, operasyon izleri, leke ve deri çatlaklarında kullanılan en etkili tedavi metotları haline gelmiştir. CO2 Fraksiyonel RF lazer sonrasında; cilt daha parlak ve canlı bir görünüm alır. Cildin gerginliği artar, gözenekleri sıkılaştırır. İnce izler azalır, derin izler yüzeyselleşir. Akne scarları ciddi derecede ortadan kaybolur. Ciltteki nitelik ve ton farkları azalır.

Fraksiyonel Lazer Cihazları

Cutera Pearl Fraksiyonel

Pearl Fraksiyonel sadece yaşlılık tedavisi ve cilt tedavisi için mükemmelleştirilmiş yeni, hacim verici, fraksiyonel lazer olarak bilinmektedir. Pearl Fraksiyonel hasta deneyim ve iyileşme süresi için en iyi kombinasyonunu sunar. Hastalar kahverengi lekeler, güneş lekeleri, tonu ve doku gelişmeleri görmek yerine belirgin pürüzsüz, parlak bir cilt imkanı sunmaktadır.

Deka SmartXide Touch DOT/RF (CO₂ + Radyofrekans)

SmartXide Touch, etkili bir neokollajenezis stimülasyonu ile dokularda inanılmaz bir gayret sarf ederek cilt kusurlarını muhteşem biçimde düzeltir. Kırışıklık ve sarkıklar gibi yaşlanma etkilerine karşı kök hücrelere ulaşarak hücrelere etki eder. Ayrıca şimdiye kadar boyun, dekolte bölgeleri ve perioküler alan gibi yerlere lazer yapılmaz olarak bilinen bölgeler için ideal bir lazer sistemidir.

Deka SmartXide² DOT/RF (CO₂ + Radyofrekans + Diode)

Smartxide², dokularda yepyeni kolajen üretiminin uyarılmasına özel etkisi ile cilt kusurlarını düzeltir, kırışıklıklar ve sarkmalarda olduğu gibi yaşlanmaya karşı savaşır. Ayrıca şimdiye kadar boyun, dekolte ve periokuler meydan (göz etrafı) gibi iyileştirme yapılmayan bölgeler olarak görülen alanlar için uygundur. Müthiş bir kaliteye sahip, tecrübelerden yararlanılarak geliştirilen bu cihaz olağan dışı özellikleri sayesinde herkesin dikkatini çekiyor.

Fraksiyonel Lazer Cihazları hakkında ve tedavi şekilleri ile ilgili konuları sitemizde bulabilirsiniz. Daha fazla bilgi almak için deneyimli uzmanlarımız size yardımcı olacaklardır.

Deneyimli uzmanlarımızdan bilgi almak için http://www.fraksiyonellazer.org/iletisim adresinden bize ulaşabilirsiniz veya http://www.fraksiyonellazer.org/fiyat-talep-formu adresinden bize yazabilir bilgi alabilirsiniz.

 

 

Etiketler:, , ,

Geri Bildirim gönder...

Yorum Yaz

Fiyat Talep Formu

Kullanım koşullarını kabul ediyorum.