Kimler Yaşlanma Etkilerini Azaltmak için Lazerden Faydalanabilir?

Ekleyen: Andromed Ltd. Ekleme Tarihi: . Eklenen Kategori(ler)Fraksiyonel Lazer

Kimler Yaşlanma Etkilerini Azaltmak için Lazerden Faydalanabilir?Kimler Yaşlanma Etkilerini Azaltmak için Lazerden Faydalanabilir? Sorusu ile ilgili olarak genelde lazer uyguladığımız hastalar 35 yaş üzerindeki hastalar ince kırışıklıklar, cilt lekeleri, sivilce izleri ve ciltte sarkmaları olan tüm hastalara, toparlama amacıyla tüm hastalara yapıyoruz. Genelde hamileler, ailede cilt kanseri hikayesi varsa ve bazı ilaç kullanan hastalara lazer uygulaması yapmıyoruz.

Fraksiyonel Lazer uygulamasındaki hedefimiz yaşlanmayı durdurmak değil, sağlıklı yaşlanmak. Bunun için de genelde 35 yaş üzerinde sivilce izleri, kırışıklıklar, güneş lekeleri ve ciltte hafif sarkması olan hastalara, şikayeti olan hastalara uyguluyoruz. Üst sınırımız, herhangi bir üst sınırımız yok genelde. Ve kimlere uygulanmıyor, bunlar hamile olan, hamilelik şüphesi olan, bazı ilaçları kullanan hastalar ve cilt kanseri hikayesi olan, ailede veya kendinde cilt kanseri hikayesi olan hastalara uygulamıyoruz. Uygulama sonrasında mutlaka güneş koruyucu öneriyoruz ve nemlendirici kremler öneriyoruz.

Kimler Yaşlanma Etkilerini Azaltmak için Lazerden Faydalanabilir? Sorusundan ziyade

Er:Yag Lazerinin Özellikleri

Günümüzde fraksiyonel tedaviler için 3 ayrı lazer ışını kullanılmaktadır. Bu ışınlar değişik dalga boylarına sahip Er:Yag, YSGG ve Co2 lazerlerdir. Her üç ışın da hücre içinde yer alan suyu buharlaştırarark cilt gençleştirme işlemleri yapabilmektedir fakat Er:Yag lazerlerinin suya meydana gelen ilgisi Co2 lazerlerden tahmini 10 kat fazladır. Bu sayede cilt üzerinde derin bir ısı tesiri yaratılmadan amaca yönelik tedaviler planlanmaktadır.
Klinğimizde kullandığımız profraksiyonel lazerin en önemli özelliği bu üç lazer ışınının da aynı anda kullanmaya müsade etmesi ve tüm cilt tipleri için kişisel tedavi planlamasına izin vermesidir.

Fraksiyonel Lazer Kullanım Alanları

Fraksiyonel lazerler cilt üzerinde tünel açarak derin dokulara penetre olması sebebiyle, cildin derin katmanlarını da tedavi edebilmektedir.Kozmetik ihtiyaçlarınızın neler meydana geldiği kliniğimizde muayene sonucu ortaya konur ve planlanır. İhtiyaca yönelik Profraksiyonel tedavi lazer peeling işlemi ile birleştirilebilir. Ve bu sayede ek olarak etkili sonuçlar alınmış olur.
Fraksiyonel lazer ile yüz gençleştirme
Fraksiyonel lazer ile akne (sivilce) ve yara belirtilerinin tedavisi
Göz çevresi ile alt ve üst dudaktaki kırışıklıkların azaltılması
Orta yaş kırışıklıklarının giderilmesi
Cilt gevşeklik ve sarkıklıklarının tedavisi
Operasyon ve yara belirtilerinin giderilmesi
Hamilelik veya kilo değişimlerine bağlı cilt çatlaklarının tedavisi
Gözenek sıkılaştırma tedavileri

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Etiketler:, ,

Geri Bildirim gönder...

Andromed Ltd.

Andromed, özellikle üroloji ve dermatoloji branşlarında öncü ve yenilikçi misyonuyla Türkiye pazarında cihaz satışı, teknik ve tıbbi destek konularında faaliyetlerini sürdürmektedir.

Fiyat Talep Formu

Whatsapp 7/24