Cutera Laser Genesis

Ekleyen: Andromed Ltd. Ekleme Tarihi: . Eklenen Kategori(ler)Başlıklar

Cutera Laser GenesisCutera Laser Genesis 1064nm dalgaboyu ve patentli mikrosaniye teknolojisi ile epidermisi koruyarak , mikrodolaşımını hedefler ve kollajen üretimini uyarır. Non-ablatif tedavi sağlar.Lazer Genesis yaşa ve bağlı diğer durumlara bağlı bozuk cilt durumlarını hedefler ve canlı ten,genç bir görünüm sonucu elde eder. Uygulama esnasında dermis hafifçe ısıtılarak kırışıklıklar,kırmızılıklar,rosacea,cilt dokusunun düzgünleştirilmesi ve gözenek boyutunun küçülmesini sağlar.

Ürün Özellikleri

Lazer Genesis avantajları;:

Dermisin hassas bir şekilde ısıtılmasına bağlı olarak, mikrovaskülatür gibi ince yapılar hedef alınır.
Tüm cilt tipleri, yaz mevsimi süresince dahil komplikasyon korkusu olmadan tedavi edilebilir.
Jel yada anesteziye gerek yoktur.

Lazer Genesis teknik spesifikasyonlar:

Dalgaboyu:1064 nm
Enerji Yoğunluğu: 40 J/cm2
Spot Genişliği: 5 mm
Atış Süresi: 0.1 – 30 msn
Tekrar Hızı: 10 Hz

Cutera Laser Genesis ile ilgili konudan ziyade bunlara da bakınız;

Lazer ile Sivilce Tedavisi

Sivilcelerden kalan izler, ameliyatsız olarak minimuma indirilebilir. Fraksiyonel lazer ile aşağı yukarı 3-6 seans içinde büyük oranda izler azalacaktır. Uygulama sonrasında downtime başka bir deyişle kızarıklık döneminin oldukça kısa olması, hasta olanların kolaylıkla gündelik yaşamlarına dönmelerini sağlar. Fraksiyonel lazer hariç CO2 lazer ile de, kızarıklık dönemi daha çok olacak biçimde ablatif bir soyma işlemide yapılabilmektedir.

Lazer ile Leke Tedavisi

Leke tedavisi zaman alan bir tedavidir. Lekenin türü oldukça önemlidir. Güneş lekeleri tetikleyen bir durumdur. CO2 Lazer ile güneş lekeleri, melasma, hamilelik lekeleri, yaşlılık lekeleri tedavi edilebilmektedir

Kırışıklık ve Yüz Gençleştirme Tedavisi

Cildin daha iyi, canlı, parlak duruma getirilmesi, kırışıklıkların tedavisinde fraksiyonel lazer oldukça etkili tedavi yoludur. Bilhassa yüzeysel ve orta dereceli kırışıklıklar bu tedavi ile geçebilirken, derin kırışıklıklar hafifleyecektir. Gözeneklerin daralması, sıkılaşması meydana gelmektedir. 3-5 hafta aralarla 3-5 seans yapılması gerekmektedir.

Lazer ile Yanık Tedavisi

Tıpta izleri tamamıyla geçirebilecek bir yöntem yoktur. Ancak fraksiyonel lazer ile deriden kabarık izler yumuşatılabilir, deri düzeyine indirilebilir, kızarıklıkları düzeltilebilir, olgunlaşmış izler dahi daha iyi duruma getirilebilmektedir. Yeniden yanığa bağlı olan lekelerin azaltılmasında, greftlerin yumuşatılmasında oldukça etkili olmaktadır.

Lazer ile Ben Tedavisi

Ben başka bir deyişle nevuslar cerrahi olarak alınabileceği gibi lazer ile de tedavi edilebilmektedir. Lazer ile alınacak benler iyi huylu olmalıdır. Epidermal ve dermal nevuslar lazer ile tedavi edilebilirken, çok derin kökü olan lezyonlar ve deri kanserleri ise cerrahi olarak çıkartılmalıdır. İyi huylu benler, CO2 lazer ile tek seferde iz bırakmadan tedavi edilebilmektedir.

Lazer ile El Gençleştirme

Fraksiyonel lazer ile düzenli uygulamalar sonucu olarak eldeki kırışıklıklarda düzelme meydana gelmektedir. CO2 lazer ilede bu bölgedeki koyu renkli lezyonlarda giderilebilmektedir. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Etiketler:, , ,

Geri Bildirim gönder...

Andromed Ltd.

Andromed, özellikle üroloji ve dermatoloji branşlarında öncü ve yenilikçi misyonuyla Türkiye pazarında cihaz satışı, teknik ve tıbbi destek konularında faaliyetlerini sürdürmektedir.

Fiyat Talep Formu

Kullanım koşullarını kabul ediyorum.