Lazer Epilasyon Cihazı Fiyatları

Ekleyen: Andromed Ekleme Tarihi: . Eklenen Kategori(ler)Uncategorized

Lazer Epilasyon Cihazı Fiyatları ile ilgili olarak özellikle kadınların dikkat ettiği konulardan biri kıl problemidir ve kılların uzama hızları kişiden kişiye farklılık gösterir. Aynı zamanda kıl problemleri için uygulanan yöntemler genellikle kalıcı bir çözüm değildir. Bunun yanı sıra lazer uygulamasında kısa sürede kalıcı çözüm sağlanmaktadır. Son zamanlarda oldukça yaygınlaşan ve kullanım alanı artan lazer uygulaması ile birlikte, vücudunuzda bulunan kıllardan tamamen kurtulmanız mümkün. Lazer epilasyon cihazı fiyatları da oldukça uygundur. Diğer uygulamaları yıllarca yaparak harcadığınız miktardan çok daha az fiyata lazer uygulamasını yaptırabilirsiniz. Aynı zamanda kullanılan Alexandrite lazer cynosure cihazı ile birlikte kısa süre içerisinde tamamen kıllarınızdan kurtulabilirsiniz.

 

Lazer Epilasyon Cihazı FiyatlarıLazer Epilasyon Uygulamasında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bu uygulamaya başlamadan önce ve sonrasında olduğu gibi uygulama sırasında da pek çok konuya dikkat edilmelidir. Bu uygulama için ilk önce kılların oluşumu ve daha sert çıkması için çeşitli yöntemler bulunmaktadır. Lazer uygulamasına başlamadan önce kılları jilet yardımı ile alarak daha kalın çıkması sağlanır. Bu yöntem lazer uygulamasının daha kolay ve hızlı yapılması için gereklidir. Lazer epilasyon cihazı fiyatları için uygulama süresi oldukça etkilidir. Uygulanan makinanın Alexandrite lazer cynosure olması bu uygulama süresini daha kısaltacaktır. Lazer yaptırmadan önce mutlaka kullanılan makinanın ne olduğunu öğrenin.

 

Lazer Epilasyonu Uygulama Süresi

Uygulamaya başlamadan önce kılların jilet ile alınmasıyla birlikte kıllar kısa süre içerisinde kalınlaşacak ve daha belirgin bir halde çıkacaktır. Kıllar tamamen görülebilir olduktan sonra lazer uygulamasına başlanılır. Alexandrite lazer cynosure makinası ile uygulanan bu işlem sonucunu yaklaşık 4 ila 6 seans sonrası görülmektedir. Bu seans süresi kıl yapısına göre değişmektedir. Kıl kökü daha sağlam ve deri altına yerleşmiş olan kişilerde uygulama maksimum 12 seansa kadar sürebilir. Lazer epilasyon cihazı fiyatları kıl yapısına göre işlem süresinin artması ile birlikte değişebilir.

 

Lazer Epilasyonu Uygulama Sonucu

Alexandrite lazer cynosure makinasının kullanımı ile birlikte çıkarılan ışık süzmesi, derinin alt tabakasında bulunan kıl köklerine etki etmektedir. Vücutta bulunan tüm kıl köklerine ışık etki etmeyebilir. Bu da uygulama süresini arttırır. Bu kıl kökleri arasında olan pasif kökleri, ışık canlandırarak etkin hale getirmektedir. Daha sonra bu kıl köklerine işleyerek tamamen ortadan kaldırır. Düzenli olarak lazer uygulaması yapıldıktan sonra kısa bir süre içerisinde uygulama sonucu alınır. Lazer epilasyon cihazı fiyatları ve uygulama sonucu tamamen kıl yapısına ve kıl köklerine bağlıdır. Genellikle 4 ila 6 uygulama sonrasında sonuç elde edilmektedir. Kalın kıl yapısı ve güçlü kıl kökü bulunan kişilerde bu süre yaklaşık 12 haftaya kadar artabilir. Fakat 12 hafta sonrasında kıl kökü tamamen ortadan kalkmış olur. Bunun yanı sıra uygulama yapılırken kıl yapısına uygun bir şekilde ışık dozu ayarlanır. Cilt ve deride herhangi bir yanma ya da leke oluşmaz. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Etiketler:,

Geri Bildirim gönder...

Yorum Yaz

Fiyat Talep Formu

Kullanım koşullarını kabul ediyorum.