Lazer Epilasyon Cihazları En İyisi

Ekleyen: Andromed Ekleme Tarihi: . Eklenen Kategori(ler)Uncategorized

Lazer Epilasyon Nedir?

Lazer epilasyon istenmeyen kıl ve tüylerin yok edilmesini ve bunu kalıcı olmasını sağlayan bir sistemdir. Milisaniyelik atışlarla kıl köküne gönderilen lazer ışınlarıyla yalnızca kıl köküne odaklanıp kıllardan kalıcı bir şekilde ve çevre deriye zarar vermeden kıl ve tüylerden kurtulmanızı sağlar. Doğru yapıldığında sonuçlardan memnun kalınır, kişinin konforunu arttırır. Şimdi size lazer epilasyon cihazları en iyisi ve en başarılı sonuçları veren makinalardan bahsedelim.

 

Lazer Epilasyon Cihazları En İyisiAlexandrite Lazer Diode Lazer Cihazı- Epicare Lp Alexandrite Lazer

Oldukça geniş kitlelere hitap eden bu cihaz oldukça rağbet görmekte ve kullanım kolaylığı sağlamakta. Birden fazla dalga boyu seçeneği olan bu lazer cihazının çeşitleri de bulunmakta. Bunun dışında alexandrite lazer diode lazer cihazı diğer cihazlara göre daha hızlı bir sonuç sağlamakta, diğer cihazlar tüm vücut epilasyonunu 2 saatte tamamlarken bu cihaz ile tüm vücut lazeri 1 saatte bitirebilmek mümkündür. Bunun dışında eğer kullanılan yerdeki watt oranı yüksekse bu durum cihazın verimliliğini de arttırmakta ve atış sayısını yükseltmektedir. Piyasadaki diğer cihazlarla karşılaştırırsak, diğer cihazlar saniyede 1,1.5 atış yapabilirken bu cihaz saniye de 3 atış kadar yapabilmektedir. Ayrıca bu cihaz 12 mm başlığa sahiptir ki bu da uygulama kolaylığı sağlar. Geniş bir kullanım olanağı sağlayan bu cihaz lazer epilasyon cihazları en iyisi biri olarak gösterilebilir.

 

Light Age Epicare Lpx Alexandrite Lazer Diode Lazer Cihazı Ve Özellikleri

En donanımlı epilasyon cihazlarından biri olarak tercih edilebilecek olan bu cihaz her türlü muayene, yoğun klinikler, gerekse güzellik muayenelerinde ki tüm istek ve ihtiyaçları karşılar nitelikte bir cihazdır. Ayrıca FDA (Amerika sağlık bakanlığı bünyesinde bulunan Amerikan gıda ve ilaç dairesi) tarafından onaylı bir cihazdır. Tüm cihazlar arasında en çabuk,

en verimli, en kuvvetli ve doz seçeneği en fazla olan ve bilgisayar kontrollü bir cihazdır. 100 wattlık bir güç ile tercihe göre 15 mm ve 18 mm lik başlıklarla çalışma imkanı sağlar. Saniye de 3 atış yapabilen bu başlıklar bilgisayar destekli analiz yapılıp müşterinin ihtiyacı doğrultusunda müşteriye verilen doz ayarlanılır. Bu durumu sağlayan tek cihaz Light Age Epicare LPX dir. Bu sistem bir smart screen tarafından yürütülüp en yüksek verimin alınmasını sağlar. Smart screen en ideal atışı seçerken müşteriye uygulamanın ne kadar süre içerisinde ve ne tür uygulama yaptığınızı hangi kısıma ne derece de atış yaptığınızı hafızasına alır ve bunun gibi pek çok veriyi kayıt eder. Bu durum cihazı kullanan kişi ve kurumlar için de kolaylık sağlar. Yine bu cihaz da lazer epilasyon cihazları en iyisi olarak gösterilebilen cihazlardandır.

 

Lazer Epilasyon Cihazları En İyisi Hangisidir?

Yukarıda anlattılan iki tip alexandrite cihazlarından istek ve ihtiyaçlara göre seçim yapmak en doğrusu olacaktır. Kurumun istek ve ihtiyaçlarına göre gereken verim olanağını sağlayan bu cihazları kullanırken seçmek size kalmış. Her iki cihazdan da memnun kalacağınız kesindir. Eğer daha yüksek verim isteniyorsa ikici tip alexandrite lazer diode lazer kullanmak daha doğru olacaktır. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Etiketler:,

Geri Bildirim gönder...

Yorum Yaz

Fiyat Talep Formu

Kullanım koşullarını kabul ediyorum.