Lazer Epilasyon Makinaları

Ekleyen: Andromed Ekleme Tarihi: . Eklenen Kategori(ler)Uncategorized

Lazer Epilasyon Makinaları konusu ile ilgili güzellik, estetik her geçen gün yeni gelişmelere şahit olmakta, sürekli daha gelişmiş, daha az ağrı ya da yan etkiye sahip daha kapsamlı ve daha geniş kitleleri içine alan cihazlar piyasaya çıkmaktadır. Kullanım amaçlarına, ten rengine, istenmeyen tüy, leke gibi sorunlara karşı farklı lazer epilasyon makinaları üretilmiştir.

 

Lazer Epilasyon MakinalarıLazer Epilasyon Makinalarından Alexandrite

Lazer epilasyonunda Alexandrite Lazer makinası özellikle saniyede yaptığı atış hızıyla öne çıkmaktadır. En hızlı atış yapan Alexandrite cihazı Epicare LP olmaktadır. Saniyede 3 atış yapabilmekte ve bu atış ile epilasyon yapılacak bölge daha kısa sürede bitmektedir. Bilgisayara bağlı olarak lazer yapabilen bu tür yeni güncelleştirmeleri takip etme ve analiz yapabilme kabiliyetini haizdir. Güzellik merkezleri, kuaförler, özel muayene klinikleri Amerika güvenlik onayı olan FDA onaylı makina olan Epicare makinalarını tercih etmektedirler. Bilgisayar destekli SmartScreen arayüzü ile doz atım sayısını, uygulanan bölgeyi, epilasyon yapılan bölgeye uygulanan atış sayısının başlangıç ve bitişi ve geçen süreyi otomatik olarak kaydetmekte ve verileri anında ekranında göstermektedir. Çok çeşitli Alexandrite cihazlarından en kalitelisi olarak Motus AX öne çıkarken, daha hesaplı uygun bir lazer epilasyon makinaları kullanmak isteyen için ise Syncho Repla:YAlexsandrite Lazer cihazları ön plana çıkmaktadır.

 

Lazer Epilasyon Makinalarından Nd Yağ Lazer

Nd yağ lazer güzellik ve estetik alanında faaliyet gösteren bir lazer cihazıdır. Bu cihaz sadece istenmeyen tüyleri yok etmede, epilasyonda kullanılmaz, cilt gençleştirme estetiğinde ve vücutta elde yer alan istenmeyen görüntü olarak leke tedavisinde de başarılı sonuçlara imza atmaktadır. Lazer cihazları anti-aging isimli cilt yaşlanmasını giderici uygulamaları ile kişinin daha fresh bir görünüme sahip olmasını sağlamaktadır. Nd Yağ Lazer cihazlarının cilt gençleştirme noktasında iki türlü kullanım sahası vardır. Cilt gençleştirme de sadece Nd Yağ lazer makinasının kullanılması ve cilt gençleştirmek için cildin gerilerek yaşlanmayı geciktirme operasyonları yapılması, Nd Yağ lazer cihazlarının bu operasyonlara ek bir uygulama olarak tatbik edilmesi şeklinde olmaktadır.

Vücutta yer alan tüyler estetik görüntüyü bozmakla birlikte, kırışıklıklar, lekeler, hatta zevkle aniden yapılan dövmeler sonradan çıkarılmak istendiği durumlarda bir sorun olarak kişiyi rahatsız etmektedir. Bu durumda başvuracağı metod fotona Nd yağ lazeri olacaktır. Fotona Nd yağ lazer cihazları ile bu sorunu tamamen halletmektedir. Nd yağ lazerinin bir diğer avantajı koyu tenin hakim olduğu kişilerin cilt yapısına uygulanabilme olanağını bahşetmesindedir. Bu durum nd yag lazer alexandrite farkı noktasında bir ayrım olmaktadır. Ülkemizde güneş alan bölgelerin az olmadığı ve koyu tenli ya da bronzlaşmış insan sayısının yoğun olduğu bilinmektedir. Diğer lazerler açık ya da açığa yakın tenlerde uygulanırken Nd Yağ lazer cihazı koyu tenli kişileride ayırt etmeksizin başarılı sonuçlarla güzelleştirmektedir.

 

Nd Yağ Lazer Cihazları İle Alexandrite Farkı Nedir?

Epilasyon alanında nd yag lazer alexandrite farkı içerisinde, Nd yağ lazer cihazlarının uygulama alanı öncelikli farkı oluşturmaktadır. Nd Yağlı lazer cihazında leke çıkarma, epilasyon ve gençleştirme uygulamaları yapılırken Alexandrite lazer epilasyon makinaları sadece epilasyon işlemi yapılmaktadır. Lazer cihazları arasında nd yag lazer alexandrite farkı olarak diğer bir fark, Nd Yağlı cihazlar daha koyu tenli yani bronzlaşmış esmer ten sahibi kişilerde uygulanabilirken; Alexandrite lazer epilasyon makinaları beyaz ya da beyaza yakın ten sahibi kişilerde uygulanmaktadır. Epilasyon işlemi yapan nd yag lazer alexandrite farkı içerisinde önemli bir farkta Alexandrite cihazının saniyede 3 atış yapmasıyla epilasyon işleminin daha kısa sürede bitirilmesi olmaktadır. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Etiketler:,

Geri Bildirim gönder...

Yorum Yaz

Fiyat Talep Formu

Kullanım koşullarını kabul ediyorum.

Whatsapp 7/24