Lazer Epilasyon Makinesi

Ekleyen: Andromed Ekleme Tarihi: . Eklenen Kategori(ler)Uncategorized

Lazer Epilasyon Makinesi ile ilgili lazer epilasyon, hanımların ve beylerin istenmeyen tüylerin kalıcı çözümüne yönelik tercih ettikleri bir yöntemdir. Tüyleri kökünden alma yöntemleri olan ağda ve epilatöre oranla daha az acılı ve kalıcı bir yöntem olan lazer epilasyon, her geçen gün popülerleşmekte ve pek çok kullanıcı tarafından denenmiş ve memnun kalınmış bir yöntemdir. Lazer epilasyon için pek çok alet kullanılmakla birlikte lazer epilasyon makinesi seçenekleri arasında alexandrite lazer buzlu makine son derece iyi sonuçlar veren bir makine olarak karşımıza çıkmaktadır. Kullanıcılardan da tam not alan Alexandrite lazer makinesi, uzman kişiler tarafından kullanılması gereken makinelerdendir.

 

Lazer Epilasyon MakinesiLazer Epilasyon Makineleri

Lazer, özellikle son yıllarda oldukça tercih edilen bir yöntemdir, dolayısıyla lazer epilasyon makinesi üreticileri, kullanıcıların önerilerine ve şikayetlerine yönelik yeni makineler üretmekte ve tüyleri tamamen yok eden bir yöntem geliştirmeye çalışmaktadırlar. Lazer epilasyon makineleri içerisinde hem kalıcı sonuçların kısa sürede alınmasını sağlayan hem de diğer yöntemlere nazaran daha az ağrılı bir deneyim vaat eden alexandrite lazer buzlu makine, tüylerin kalıcı bir şekilde yok edilmesini sağlarken işlem sırasında hissedilen acının da azalmasına yardımcı olmaktadır.

 

Alexandrite Lazer Makinesi

Lazer makineleri içerisinde en çok kullanılanlardan biri olan alexandrite lazer buzlu makine, tüy köklerine ulaşarak her birinin tek tek inceltilip yok edilmesine ve bir lazer epilasyon makinesi ile hissedebileceğiniz minimum acıyı hissetmenize yardımcı olacaktır. Alexandrite lazer makinesi, tüylere tek tek lazer atışı yapılmasını sağlar ve tüm tüylerin homojen bir şekilde yok edilmesine yardımcı olur. Alexandrite lazer makinesi, 6-8 seans süresince ve tüy yoğunluğunuza bağlı olarak bir program çizilmesine olanak tanımakta ve seansların bitişinde tüysüz ve ipeksi bir cilde kavuşmanızı sağlamaktadır.

 

Lazer Epilasyonun Özelliği

Lazer epilasyon, diğer tüy yok etme yöntemlerine göre ilk olarak tüylerle yüksek oranlarda azalma ve bitme imkanı sunmaktadır. Lazer uygulanan bölgede kullanılan lazer epilasyon makinesi türüne göre bir zaman aralığı çizen lazer epilasyon, kullanıcıların tüy sorunlarını yok etmeye yardımcı olmaktadır. Kullanıcılar arasında oldukça sevilen alexandrite lazer buzlu makine de lazer epilasyon makineleri içerisinde en çok tercih edilenler arasındadır. Lazer yöntemi ortaya çıkmadan önce kullanılan ağda, cımbız, epilatör gibi tüyleri kökten alma yöntemleri ve tüy dökücü krem, tıraş makineleri gibi tüyleri kısaltmaya yönelik yöntemler kalıcı sonuçlar vermemektedir. Aksine köklerinden alınan tüyler uyarılmakta ve kalınlığını her geçen gün artırmaktadır. Lazer epilasyon yöntemi ise, kıl köklerinin lazer ışınları ile yakılarak inceltilmesi ve yok edilmesine yönelik bir yöntemdir. Lazer epilasyon yöntemi ile tüy kökleri her seansta daha da incelmekte ve köklere uygulanan lazer ışınları vasıtasıyla 6-8 seans aralığında yok olmaktadır. Lazer epilasyon yöntemi, deri altına uygulanan bir yöntem olduğundan sağlık açısından herhangi bir risk taşımamakla birlikte, lazer uygulamalarının uzman ve bu konuda eğitim almış kişilerce yapılması sağlık açısından önem taşımaktadır. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Etiketler:,

Geri Bildirim gönder...

Yorum Yaz

Fiyat Talep Formu

Kullanım koşullarını kabul ediyorum.

Whatsapp 7/24