Lazer Epilasyon Makinesi Fiyatları

Ekleyen: Andromed Ekleme Tarihi: . Eklenen Kategori(ler)Uncategorized

Lazer Epilasyon Makinesi Fiyatları ile ilgili kadınlar kadar artık erkeklerinde tercih ettiği lazer epilasyon makineleri için doğru marka kullanımı oldukça önemlidir. Sağlığınız için vücudunuzla temas eden epilasyon makinelerinde kaliteye önem verilmelidir. Sizin için kaliteden ödün vermeyen Andromed markasının Alexandrite lazer cihazı çeşitleri için inceleme yaparak karar verebilirsiniz. İlginizi çeken lazer epilasyon makinesi fiyatları hakkında bilgi almak için de yazının devamına bakabilirsiniz.

Lazer Epilasyon Makinesi Fiyatları

Alexandrite Lazer Nedir?

Flash Lamb ismi verilen 2 adet lamba olan ve diğer lazerlerle aynı özellikleri taşıyan bir lazer türüdür. Kullanım amacı epilasyondur. Alexandrite lazer cihazı çeşitleri yaydıkları enerjilerin dalga boylarına göre farklı isimler almaktadır.

 

Alexandrite Lazer Epilasyon Cihazı Fiyatları

Alexandrite markasının lazer epilasyon makinesi fiyatları zaman ve koşullara göre farklılık gösterebildiği için kesin bir fiyat bilgisi paylaşılmamaktadır. Lazer epilasyon cihazlarının fiyatlarıyla ilgili detaylı ve güncel bilgiler alabilmek için resmi sitenin ana sayfasında sağ üst köşeden ulaşabileceğiniz fiyat talep formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca Alexandrite lazer cihazı çeşitleri için info@andromed.com.tr adresine mail göndererek fiyat bilgisi alabilirsiniz. Ayrıca lazer epilasyon makinesi fiyatları için 0216 606 46 10 numaralı telefonu hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında arayarak da bilgi alabilirsiniz.

 

Alexandrite Lazer Epilasyon Cihazları

Alexandrite Lazer Motus AX cihazı epilasyonda yeni bir dönem başlatmıştır ve Moveo teknolojisi ile dizayn edilmiştir. Açık renkli tüyler ve ayva tüylerde etkili bir tedavi sağlar. Moveo başlığı sayesinde acısız bir şekilde diğer cihazların göremediği tüyleri görerek tüylerinizden kurtulmanızı sağlar. SmartXide Touch DOT/RF cihazı cilt kusurlarınızı düzeltir ve yaşlanma etkilerine karşı savaşır. Diğer ürünlerden farklı olarak boyun ve dekolte bölgelerini de tedavi edebilmektedir. MonaLisa Touch cihazı, kadınların genital bölgelerinde gençleştirme yapan bir devrimdir. Atrofik vajinit, vajinal laksite, stres üriner inkontinans, postpartum perineal travma tedavilerinde kullanılmaktadır. Motus LD cihazı, kadın ve erkeklerin istenmeyen tüylerinden kolay ve hızlı bir şekilde kurtulmaları için tasarlanmıştır. Tedavi sırasında deriyi soğutarak rahatlık ve koruma sağlar. Synchro VasQ cihazı, siğil, yara izi ve sivilcelerin tedavisinde kullanılan bir boya lazeridir.

Uyguladığı enerjiyle tedavinizden sonraki kızarıklıkları azaltır. SmartXide2 DOT/RF cihazı, kolajen üretimini uyaran etkisiyle cilt kusurlarınızı düzeltir. Boyun, dekolte ve göz çevresi içinde uygun tedavi sağlar. Cilt gerdirme, yara izleri, kırışıklıklar ve yaşlılık önleyici olarak kullanılmaktadır. Excel V cihazı, piyasadaki tek ayarlanabilir lazer sistemine sahiptir. Yüzeysel ve derin vasküler hastalıkları, iyi huylu pigmentli lezyonları tedavi etmektedir. Excel HR, tüm cilt tipleri için geliştirilmiş lazer epilasyon cihazıdır. 4 farklı konfigürasyona sahip XEO modeli farklı cilt tonları için geliştirilmiştir. Enlighten cihazı, dövme sildirme ve iyi huylu pigmentli lezyonların tedavisinde kullanılmaktadır. TruSculpt 3D cihazı, vücut şekillendirmesi için kullanılmaktadır. Farklı iki başlığı mevcuttur. 40cm olan başlığı, karın ve yanaklar dahil olmak üzere daha büyük alanlar için kullanılır. 16 cm olan başlığı, daha küçük bölgeler için kullanılmaktadır. İlgilendiğiniz Alexandrite lazer cihazı çeşitleri ve lazer epilasyon makinesi fiyatları hakkında güncel bilgi almak için yukarıda belirtilen iletişim kanallarını kullanabilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Etiketler:,

Geri Bildirim gönder...

Yorum Yaz

Fiyat Talep Formu

Kullanım koşullarını kabul ediyorum.