Lazer Yöntemi Hangi Yaşlanma Etkilerini Ortadan Kaldırır?

Ekleyen: Andromed Ltd. Ekleme Tarihi: . Eklenen Kategori(ler)Fraksiyonel Lazer

Lazer Yöntemi Hangi Yaşlanma Etkilerini Ortadan Kaldırır?Lazer Yöntemi Hangi Yaşlanma Etkilerini Ortadan Kaldırır? Sorusunun cevabı ile ilgili olarak yaşlanma sürecinde birçok faktör suçlanmaktadır. Bunlar da genelde birçok etkenlerden bir tanesi yapısal ailevi ve güneşe çok maruz kalmak ve bazı etkenler, dış etkenler vardır. Lazerde biz özellikle güneşten güneş lekesi  ve yaşla birlikte oluşan lekeleri yok edebiliyoruz, azaltabiliyoruz Yine yapısal olan ve yapısal olan kırışıklıkları azaltabiliyoruz.

Yaşla birlikte kişisel yapılarına bağlı ciltte oluşan sivilce izleri gibi derin izleri azaltabiliyoruz. Ve yaşla birlikte yine yer çekimine bağlı olarak ve yapısal olarak ortaya çıkan yüzde sarkma, kontür bozukluklarını yok edebiliyoruz. Yaşlanma genelde ağız çevresi ve göz çevresinde çok yoğun olarak başlar ve güzelliğin en büyük belirtileri göz çevresi ve ağız çevresidir.

Botoks, dolgu gibi uygulamaları göz çevresinde ve ağız çevresinde uyguluyoruz. Fakat özellikle dudak üstüne yetersiz kalabiliyoruz. Bu gibi durumlarda fraksiyonel lazer teknolojisini kullanarak cildi hem yüzeysel olarak soyabiliyoruz hem de daha derine inerek kolojen sentezini arttırıyoruz. Böylelikle özellikle etkili olamadığımız ameliyatla bile etkili olamadığımız dudak üstü gibi bölgelerde daha bir düzleşme ve ve kırışıklıklarda azalma elde ediyoruz.

Lazer Yöntemi Hangi Yaşlanma Etkilerini Ortadan Kaldırır? Konusunun yanında

Profraksiyonel Tedavi Avantajları

Cildi soymadan ve hastayı sosyal yaşamından alıkoymadan tedaviye olanak olanağı sağlar.
İyileşme süresi diğer lazer uygulamalarından daha kısa sürer.
Yüzeyel ve derin (akne izleri) lezyonların tedavisinde kullanılabilir.
Ten daha parlak, daha pürüzsüz ve lekesiz duruma getirir.

Fraksiyonel Lazerin Diğer Lazerlerden Farkı Nedir?

Klasik ablatif lazerler etki ettikleri alandaki bütün dokuyu etkilerken fraksiyonel lazerler kısmi olarak başka bir deyişle boşluklar bırakarak dokuyu etkilerler. Bu etki alanı ve boşluk alanları milimetrelerle ifade edilebilecek küçüklükte alanlardır. Fraksiyonel lazer teknolojisi bu etkileşim göz önünde tutulacak biçimde tasarlanmıştır.

Boşluk bırakarak yapılmış olan uygulama yardımıyla doku kendini daha kolay yeniler. Bu sayede yan etki ihtimalide azalır. Fraksiyonel lazerlerin ya da lazerlerin iz tedavilerinde seçim edilmelerinin en büyük nedeni bu izlerde ilaç ve cerrahi tedavilerin olması gerektiği kadar başarılı olamamasından kaynaklanmaktadır.

Fraksiyonel lazer sistemleri akne(sivilce) izleri, ten gençleştirme, çatlak tedavisi ve ten izlerinin tedavilerinde son zamanlarda en fazla seçim edilen lazer sistemleridir.

Fraksiyonel Tedavi Seansları

Yüzeyel lezyonların tedavisinde bir seans çoğunlukla yeteri kadar olmaktadır. Çok derin akne izlerinde ise hastanın ihtiyacına ve beklentilerine yönelik tekrarlayan seanslar uygulamak gerekebilir. Bu vaziyette 1 ay aralıklarla uygulama 2-3 seans arası tedavi protokolü belirlenir. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Etiketler:, , ,

Geri Bildirim gönder...

Andromed Ltd.

Andromed, özellikle üroloji ve dermatoloji branşlarında öncü ve yenilikçi misyonuyla Türkiye pazarında cihaz satışı, teknik ve tıbbi destek konularında faaliyetlerini sürdürmektedir.

Fiyat Talep Formu

Kullanım koşullarını kabul ediyorum.

Whatsapp 7/24