Nd Yag Lazer Epilasyon

Ekleyen: Andromed Ekleme Tarihi: . Eklenen Kategori(ler)Uncategorized

Nd Yag Lazer Epilasyon Uygulamasının Avantajları Nelerdir?

Kişisel bakımına önem gösteren, kişisel bakımın aynı zamanda kişinin karakterini ve yansıttığını düşünen bireyler bu alandaki gelişmeleri takip etmekte ve bu tarz ürün ve uygulamaları satın almaktadır. Dış görünüş karşıdaki kişiyi etkileyen en önemli öncül faktördür. İstenmeyen tüyler dış görünüşü etkileyen ve aynı zamanda bu durumun içsel olarak ruhu etkileyen olumsuz yansımaları bulunmaktadır. Yaz aylarında tatilde bikini ile güneşlenmek, denize girmek, kış aylarında iş seyahatlerinde, konserlerde, moda defilelerinde bulunmak dış görünüşün ön planda olduğu durumlardır. Bu anlarda pürüzsüz, bakımlı ve canlı estetik bir cilde sahip olmak kalıcı lazer uygulamaları ile mümkün olmaktadır. Bu alanda uygulanan çeşitli lazer uygulamaları bulunmaktadır. Nd yag lazer epilasyon alanında dalga boyu en güçlü olan lazer uygulamasıdır. Alexandrite gibi lazer uygulamaları sadece açık tenlilerde uygulanırken koyu ten ve bronz ten sahibi kişilerde nd yag lazer epilasyon uygulanmaktadır. Ülkemizin çok güneş alan yapıda olması özellikle güney bölgelerinde yaşayan kişilerin renk yapısının koyu cilt yapısında olması, açık ten olmasına rağmen güneşlenme ya da bronzlaştırıcı cihazlar sonrası bronzlaşma meydana gelmesi durumlarında nd yag lazer uygulaması yan etki olmaksızın başarıyla epilasyon tedavisi yapılmaktadır.

 

Nd Yag Lazer EpilasyonNd Yag Lazer Epilasyon Uygulaması Hangi Bölgelerde Uygulanmaktadır?

Nd yag lazer epilasyonu 1064 nanometre güçlü dalga boylarına lazer ışını göndermekte ve bu sayede kılcal damarlara etki ederek kalıcı kıl kökü çıkmamasını sağlamaktadır. Ayvacık tüy de denilen kısa yapıdaki tüyler kısa dalga boyu olan cihazlarda tam giderilmediği, tahriş edilmediği için tekrar güçlenerek çıkmaktadır. Dalga boyu güçlü olan nd yag lazer epilasyon uygulaması ile ayvacık tüy olan bölgelerde, yanak bölgelerinde, bel bölgelerinde, göbek bölgelerinde rahatlıkla uygulanabilmektedir. Soğutucu özellikli bu cihazla epilasyon konforlu hale gelmekte can acıtıcı bölge olan koltuk altında kolayca uygulanmaktadır. Yine üst bacak, bikini bölgesi, erkek göğüs bölgesi, sırt bölgesi, ense bölgesinde nd yag lazer epilasyon kalıcı çözüm arayanlar için başvurulacak önemli bir cihaz olmaktadır.

 

Q Switch Nd Yag Lazer Cihazı Özellikleri Nelerdir?

Q switch nd yag lazer cihazı nd yag lazer özelliği taşıyan güçlü bir lazerdir. Teknolojinin geliştirerek insanların kullanımına sunulan bu cihaz güçlü dalga boyuna sahiptir. Nd yag lazerler epilasyon uygulaması dışında cilt leke tedavilerin uygulamasında da kullanılmaktadır. Q switch nd yag lazer cihazı da bu özellikli bir cihazdır. Q switch nd yag lazer güçlü ışınları ile leke olan bölgelerin parçalara ayrılması ve sonrasında cilt tarafından kendiliğinden soyularak giderilen bir yapıya dönüştürülmesini sağlamaktadır. Q switch nd yag lazer cihazı aynı zamanda cildin gençleştirilmesinde de rol oynamaktadır. Cildin gençleşmesi kolojen üretimi ile alakalıdır. Kolojen üretimi fazla ise cilt daha sıkı ve gergin görünmektedir. Q switch nd yag lazer cihazı  ise kolojen üretimini arttırıcı özelliğe sahiptir bu özellikte kırışan cildin gerginleşmesini ve sıkılaşmasını sağlamaktadır.

 

Q Switch Nd Yag Lazer Cihazı Hangi Alanlarda Başarılı Sonuçlar Vermektedir?

Lazer uygulamalarından biri olan Q switch nd yag lazer cihazı güçlü etkiye sahip olduğu için leke tedavilerinde, dövme lekelerinin giderilmesinde, tatil dönemlerinde fazla güneşte kalmaya bağlı güneş lekelerinin giderilmesinde, ergenlik döneminden kalma akne lekelerinde, yaşlanmaya bağlı kırışıklığın giderilerek daha sıkı ve genç görünüm sağlayan yüz bölgesinde uygulanmakta ve başarılı sonuçlar göstermektedir. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Etiketler:,

Geri Bildirim gönder...

Yorum Yaz

Fiyat Talep Formu

Kullanım koşullarını kabul ediyorum.