Cutera Pearl Fractional

Ekleyen: Andromed Ltd. Ekleme Tarihi: . Eklenen Kategori(ler)Başlıklar

Cutera Pearl FractionalCutera Pearl Fractional ile ilgili olarak günümüzde hastalar cilt gençleştirme ve yüz kırışıklıkları tedavilerinde ablatif uygulamaları tercih etmektedirler. Hastalar açısından bu uygulamaların en zor kısmı, iyileşme sürecinin uzun olmasıdır. Cutera‘nın kullanıcılara sunduğu patentli YSGG dalga boyundaki ”Pearl” sistemi hasta zaman kaybını minimize etmektedir. YSGG teknolojisi 2790nm dalga boyu ile cihazda yaşanabilecek arıza ihtimalini en aza indirirken sonuçları ve güvenliği en üst düzeye çıkarmak için tasarlanmıştır.

Ablasyon ve Koagülasyon Neden Bir Arada ?

En iyi tedavi süreci için hem derin ablasyon,hem de termal(ısı) koagülasyon gerekmektedir.Kanamayı minimize etmek için orta seviyedeki koagülasyona ihtiyaç var,çünkü yüksek koagülasyon iyileşme sürecini uzatmakta,aynı zamanda komplikasyon riskini arttırmaktadır. Bu cihaz tedavi sonuçlarını maksimize ederken, downtime süresini kısaltmaktadır.

Ürün Özellikleri

 Etki Mekanizması:

300 mikroçaplı mikrokolonlar dermis içerisinde ablatif etki yaparlar.
Termal koagülasyon ile hemostasia sağlar.
Lateral bölgede oluşan termal hasarları uzun dönemde kolajen stimulasyonu geliştirir.
Minimal termal (ısı) örtüşmü riskli komplikasyonları minimize eder.

Lazerle Kırışıklık Tedavisi

Lazerle cilt yenileme tedavileri son zamanlarda büyük gelişmeler göstermiştir. Lazerle cilt gençleştirme, sarkmaların giderilmesi ve kırışıklık tedavilerinde en büyük yenilik hastayı sosyal yaşamından soyutlamadan tedavi olmasına olanak vermesidir. Yapılmış Olan tedavi sonrası birkaç gün sürebilen kızarıklık ve hafif soyulma dışında rastgele bir yara oluşmamaktadır.

Lazerle kırışıklık tedavisinde amaç ciltteki kollajen üretimini arttırmaktır.Tedavi ardından kırışıklarda azalma, ciltte aydınlanma, canlanma ve sarkmada toparlanma ortaya çıkar. Lazerle cilt yenileme tedavileri botox, dolgu, mezolift, PRP ile kombine edilerek neticeler mükemmelleştirilebilir. Lazerle cilt yenileme işlemlerinden önce ya da sonra, surat dolgu işlemlerinin uygulanması cilt kalitesinin artışıyla birlikte kırışıklıklarda azalma ve surat sarkmasının toparlanmasında bir sürü gösterişli olmaktadır.

Cilt Gençleştirme Kaç Seans Yapılmalıdır?

3-5 hafta aralarla 3 seans yapılması gerekiyor. Her uygulamada 3-4 gün kadar devam eden, gündelik hayatı kısıtlamayan bir kızarıklık ve hafif pullanma olacaktır.

Bu uygulamada cildin üzerine uyuşturucu bir krem sürülmektedir. Bu sayede ağrı, yanma hissi minimal oluşacaktır. Uygulama sonrası normal hayatınıza devam edebilirsiniz. Ertesi gün makyaj yapılabilmektedir. 1 hafta sonra sonucunu net bir şekilde anlayacaksınız, ancak 1 ayın ardından neticeleri daha da güzel bir şekilde karşınıza çıkacaktır. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Etiketler:, , ,

Geri Bildirim gönder...

Andromed Ltd.

Andromed, özellikle üroloji ve dermatoloji branşlarında öncü ve yenilikçi misyonuyla Türkiye pazarında cihaz satışı, teknik ve tıbbi destek konularında faaliyetlerini sürdürmektedir.

Fiyat Talep Formu

Kullanım koşullarını kabul ediyorum.