Q Switch Lazer

Ekleyen: Andromed Ekleme Tarihi: . Eklenen Kategori(ler)Uncategorized

Alexandrite Lazer Epicare ve Q Switch Lazer Uygulaması Nedir?

Kişisel güzellik ve güzellik tercihinin farklı bir boyutu olan dövmeler, son zamanlarda silinme yöntemleri ile de gündeme gelmektedir. Dünyanın her yerinde pek çok kişi kişisel zevklerine ve bağlılıklarına göre vücutlarının belli bölgelerine dövme yaptırmaktadır. Fakat dövmelerin silinmesi yapımı kadar kolay olmamaktaydı. Son yıllarda geliştirilen medikal tıp sektörü ile dövme sildirme işlevi de oldukça kolay hale gelmiştir. Q switch lazer uygulaması sayesinde dövmeden sıkıldığınız an, kalıcı iz riski oluşturmadan dövmeleri sildirebilirsiniz. Daha önce böyle bir ürünün piyasada bulunmaması, dövme izlerinin kalıcı olacağı riskinin bulunması nedeniyle kişiler dövmelerini sıkılsalar bile taşımak zorunda kalmışlardır. Alexandrite lazer epicare cihazı gibi cilt güzelliği ve bakımı adına görevlendirilen cihazlardan biri olan q switch lazer cihazı, vücudunda dövmesi olup belli sebeplerden dolayı bunlardan kurtulmak isteyen kişilere çözüm sunan cihazlardan biridir.

 

Q Switch LazerAlexandrite Lazer Epicare ve Q Switch Lazer Uygulaması İle Dövme Sildirme

Dövmeler, dış etkenli kromofor ile vücuda enjekte edilmekte ve deri içerisinde bulunan fibroblastlarca fagositoza maruz kalarak deriye kalıcı olarak yerleşmektedir. Kalıcı olan mürekkep yani dövme silinmeden önce çok detaylı şekilde incelenmelidir. İncelemenin temel nedeni; mürekkep kalınlığı ve derinliğinin anlaşılmasıdır. Çünkü kullanılacak ürün ve tedavi yöntemi bu faktörlere bağlı olarak seçilecektir.

 

Karbon esaslı dövmeler genel olarak amatör dövmeciler tarafından yapılmakta ve mürekkep deride fazla derine inmemektedir. Fakat profesyonel dövmeciler kullandıkları mürekkepleri daha homojen şekilde ve renkli olarak dağıtmaktadır. Bu nedenle, dövme pigmentine bağlı olarak amatör dövme ile profesyonel dövme sildirme işlemleri daha farklı olmaktadır. Alexandrite lazer epicare cihazı gibi cilt kusursuzlaştırma alanında hizmet sunan Q switch lazer cihazı, profesyonel ya da amatör dövmelerin silinmesi konusunda yardımcı olarak, kusursuz bir cilde sahip olmanızı sağlar. Q switch lazer cihazı sayesinde cilt yüzeyinde herhangi bir dövme ve mürekkep kalıntısı kalmadan en detaylı şekilde dövme sildirme işlemi yapılmaktadır.

 

Alexandrite Lazer Epicare ve Q Switch Lazer Teknolojisi

Alexandrite lazer epicare cihazı gibi kişisel güzellik alanında hizmet veren cihazlar belli gereksinimler sonucunda keşfedilmiştir. Q switch lazer cihazının keşfi, dövme sildirme işleminin risk olarak görüldüğü durumlardan dolayıdır. Pek çok kişi dövme yaptırmasına rağmen, sildirme işlemine riskli gördüğü için kalkışmamaktadır. Fakat yeni teknolojik gelişmeler sayesinde q switch lazer ile etkin ve herhangi bir cerrahi operasyon geçirmeden kalıcı şekilde dövmelerden kurtulabilirsiniz.

 

Alexandrite Lazer Epicare ve Q Switch Lazer Uygulaması

Q switch lazer cihazı kullandığı ışınlar tarafından fotoakustik bir etki ile mürekkep pigmentlerini parçalayarak, kısa sürede ve etkili darbelerle dövmeyi silmektedir. Bu şekilde, derinde bulunan mürekkep pigmentleri fagositoz yapan hücreler yardımıyla silinir, deriye daha yakın pigmentler ise transepidermal olarak çıkartılır. Bu şekilde lazer ışınları pigmentler üzerinde görünmez bir etki yaratarak, mürekkep pigmentlerinin yok olmasını sağlar. Ayrıca, lazer ışınları sadece pigment üzerinde yoğunlaştığı için etraftaki derinin bu ışınlara maruz kalması engellenmektedir. Alexandrite lazer epicare cihazı gibi tamamen sağlık açısından uygun olan ve deri yüzeyinde risk oluşturmayan cihaz, dövme sildirme işleminde oldukça başarılıdır. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Etiketler:,

Geri Bildirim gönder...

Yorum Yaz

Fiyat Talep Formu

Kullanım koşullarını kabul ediyorum.