Q Switched Nd Yag Lazer

Ekleyen: Andromed Ekleme Tarihi: . Eklenen Kategori(ler)Uncategorized

Nd Yag Lazer Epilasyon Cihazı ile Q Switched Nd Yag Lazer Teknolojisi

Q switched nd yag lazer cihazı, dalga boylarına ve doku üzerinde yarattığı yüksek enerji unsuruna bağlı olarak geliştirilmiş bir teknolojidir. Güzellik ve kişisel bakımın önem kazandığı son zamanlarda bu alana yönelen teknolojiler ve cihazlarda oldukça artmıştır. Bu cihazların genel amacı güzellik ve kişisel bakım olmakla birlikte kullanım amacı olarak cihazlar birbirinden ayrılmaktadır. Nd yag lazer epilasyon cihazı ile q switched nd yag lazer cihazı arasındaki fark, biri istenmeyen tüyler üzerinde etkili olurken diğeri cilt kusurlarının örtülmesini ve sağlıklı bir cilt dokusu elde edilmesini sağlayan cihaz olmalarıdır.

 

Nd Yag Lazer Epilasyon Cihazı ile Q Switched Nd Yag Lazer Teknolojisinin Kullanım Alanları

Q Switched Nd Yag Lazer

Q switched nd yag lazer cihazı cilt yüzeyinde zaman içerisinde oluşan lekelenmelere ve yara izleri gibi hasarlara karşı etkili olan bir cihazdır. Özellikle cilt yüzeyinde hassas bölgelerde yer alan kılcal damar lekelerine karşı yüz güldüren olumlu sonuçlar vermektedir. Damarlanmaya bağlı lekelerin yok edilebilmesi için kanda görülen hemoglobin lazer ışığı ile belirlenerek, bu alana yönlendirilen her lazer ışını ciddi anlamda cilt dokusunda iyileşme sağlayacaktır. Q switched nd yag lazer cihazında olduğu gibi nd yag lazer epilasyon cihazı da nokta atışı sayesinde doku üzerinde etkili olmaktadır. Bu açıdan doğru isabetler sonucunda lazer cihazlarından alınan verim artacaktır. Tüm bunların yanı sıra özellikle bayanlarda bazen psikolojik problemlere kadar gidebilen yaşlanmaya bağı sarkma ve kırışıklık durumlarında da etkili olan cihaz, güneşe ve hamilelik durumuna bağlı olarak görülen lekeleri etkin şekilde çözebilmektedir.

 

Nd Yag Lazer Epilasyon Cihazı ile Q Switched Nd Yag Lazer Uygulaması

Q switched nd yag lazer cihazı uygulama esnasında oldukça acısız ve ağrısız bir etki yaratarak, kısa sürede verimli sonuç vermektedir. Ayrıca, cihazın rahat uygulanabilir olması çoğu zaman kişilerde herhangi bir lokal anestezi durumunu da gerektirmemektedir. Uygulama esnasında herhangi bir acı hissi oluşmamasına karşın bazı durumlarda uygulama sonrasında doku üzerinde hafif şekilde kabuklanma görülebilir. Fakat bu durum nd yag lazer epilasyon cihazı uygulamalarında da oluşan durumlardan biridir. Genel olarak geçici şekilde görülen bu durum, dokunun yenilenmesi ile birlikte eski halinde daha parlak bir dokunun var olmasını sağlamaktadır. Uygulama sadece cilt yüzeyinde bulunan hasarı ve deformasyonlu bölge üzerinde uygulanmaktadır. Bu nedenle, diğer doku yüzeyine zarar vermemektedir.

 

Nd Yag Lazer Epilasyon Cihazı ile Q Switched Nd Yag Lazer Uygulaması Özellikleri Nelerdir?

Cilt yüzeyinde renk değişiminden lekelenmelere karşı pek çok problem üzerinde etkili olan q switched nd yag lazer cihazı, farklı dalga boylarına sahip 532 ve 1064 nm olmak üzere lazer ışınları sayesinde problemler üzerinde etkili olmaktadır. Kısa ve kalıcı şekilde problemlerin çözümünü sağlayan cihaz, sağlık açısından da oldukça avantajlıdır. Termal zararı en aza indirilerek sağlık unsurunu en iyi şekilde yansıtan lazer cihazı, nd yag lazer epilasyon cihazı uygulamaları gibi nokta atışı yaparak, cilt dokusunun yenilenmesini sağlamaktadır. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Etiketler:,

Geri Bildirim gönder...

Yorum Yaz

Fiyat Talep Formu

Kullanım koşullarını kabul ediyorum.